Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

Κατα τυχη μουρθε να αλλαξω σημερα τα δυο μπροστινα λαστιχα (050Α), 32 χιλ χλμ κ ηταν στα τελευταια τους το αριστερα με το που το βγαζω ειχε ενα εσωτερικο σκισιμο ~ 20 ποντους κ αλλα μικρα εκει που ενωνεται το πελμα με το πλαινο, βλεπω στο ιντερνετε παρομοια γκρινια και απο αμερικανα...ηταν κ στραβες οι ζαντες απο λακουβες κλπ, αλλα δεν νομιζω να φταιει η στραβη ζαντα... Το δεξι δεν ειχε σκισιματα

9999 BRIDGESTONE POTENZA RE050A FREE Vehicle History Report (including complaints, safety, recall and maintenance issues information)

Link to comment
Share on other sites

Συζητηση σημερα στο δικαστηριο

[η υποθεση ειχε ως εξης, ενας τυπακος μαρχαλευε την μπιατς ενος αλλου. Ο αλλος τα πηρε και βγηκε κι εκραξε τον τυπακο στην τιβι. Ο τυπακος τα παιρνει και παει να πατησει τον "αλλο" με την μπεμβε του μπαμπα. Ο τυπακος ειχε εκτος της μπεμβε και ενα σμαρτ. Ο αλλος τα παιρνει και κανει μηνυση για αποπειρα ανθρωποκτονιας. Προκειμενου να το σωσει ο τυπακος καθοτι διασημος, κανει μηνυση στον αλλο , οτι ταχα τον δυσφημισε]

Σημερα δικαστηριο

Ερωτησεις δικηγορου του αλλου προς τον τυπακο που κατεθετε στο δικαστηριο

- Πηγατε να πατησετε τον πελατη μου με την μπεμβε του μπαμπα το βραδυ της .....?

-ΟΧΙ ΤΙ ΛΕΣ ΡΕ ΑΠΑΤΕΩΝΑ ΒΡΩΜΥΛΕ ΚΛΠ

- Εχετε αλλο αυτοκινητο και οδηγειτε δηλαδη?

- Ναι εχω ενα σμαρτ

- Το βραδυ της ............. που ησασταν?

- Στην Τριπολη

- Δηλαδη για να κανετε Αθηνα Τριπολη προτιμησατε το σμαρτ απο την μπεμβε??????????

TOTAL PWNAGE

Link to comment
Share on other sites

μιας και βαλαμε sidecar....

εθελοντες για monkey-man εχω??

fixed :p (ετσι λενε τον συνοδηγο στο σαιντκαρι)

Μεσα παντως αν θες :neo:

Btw [MENTION=12158]Dant3[/MENTION] μπορεσα σημερα και εβγαλα καποιες φωτο.

Αν θες καλυτερες περισσοτερες πες.(η αν θες το μοχλικο :p)

post-3128-1416077422,1064_thumb.jpg

post-3128-1416077422,3969_thumb.jpg

post-3128-1416077422,4658_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία από 2cpu
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.