Jump to content


Recommended Posts

Αυτοί οι φωτογράφοι με εκνευρίζουν. Όταν πάνε στο γάμο ξεχνάνε ότι γίνεται για το ζευγάρι και τους κάνουν το βίο αβίωτο για να βγάλουν "καλλιτεχνικές" πόζες τρώγοντας τους σημαντικό χρόνο και διάθεση από ένα πολύ σημαντικό γεγονός της ζωής τους.

Από παλιά λέγαμε ότι οι πιο ωραίες φωτογραφίες είναι οι φυσικές.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Γιάννη επειδή ξέρω πως βαδίζεις για το "λάθος" όπως σου είχα πει, να σου δείξω ένα τύπο που είχε μια φίλη μου στον γάμο της, και χωρίς να στα κάνει ζέπελιν, έβγαλε φοτωγραφίες άρρωστες...

Το μόνο μείων πως έχει Canon :p (κάρτα απο NTG κλπ)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Παίδες κοιτάξτε τί βρήκα...

Η μεγαλύτερη φωτογραφία του κόσμου.Πρόκειται για μια συρραφή περισσότερων από 2000 φωτογραφιών της Γαλλικής πρωτεύουσας.

26 gigapixels που φέρνουν την ''πόλη του φωτός'' στον υπολογιστή σας.Καταπληκτική εικόνα,πανοραμική που σε βοηθά να δεις απίστευτες λεπτομέρειες από το Παρίσι και να ζουμάρεις ατέλειωτα .

http://www.paris-26-gigapixels.com/index-en.html

Link to comment
Share on other sites

(μπορεί να είμαι λίγο offtopic αλλά πραγματικά αξίζει!)

κοιτάξτε στον παρακάτω σύνδεσμο τι εστι τέχνη στο βίντεο... ο τύπος είναι απλά φοβερός.

μου τον έδειξε χθες ένας φίλος φωτογράφος.όλα τα βίντεο(HD) είναι τραβηγμένα με canon dslr..

http://vimeo.com/artstudio

Link to comment
Share on other sites

όντως είναι μερικές που σε κάνουν να χαζεύεις...

βέβαια σκέφτομαι από τη μια ότι βλέποντας κάτι τέτοια καλύτερα να πάω να γίνω αγρότης or sth (:p) και από την άλλη ότι αν μπορούσα να ξοδεύω λεφτά για να ταξιδεύω σε όλες τις γωνιές του κοσμου ίσως να είχα βγάλει και εγώ κάτι παρόμοιο

Λέω να κρατήσω τη δεύτερη εκδοχή :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.