Jump to content



Εκδρομή προς σινεμά Ο Παράδεισος


greekfragma

Recommended Posts

Το ολο project το εχω δει και στο διπλανο forum και ειναι αρκετα που θελω να δω/ρωτησω απο κοντα γιατι ...ο καιροc γαρ εγγυc :baby:

Η ιδεα ακουγεται καλη,αν περισσευει και καμμια καρεκλα...

ΥΓ Ειναι εφικτη αραγε η απευθειας συγκριση του DILA με SXRD,να δουμε αν αξιζει η αναβαθμιση...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply
Το ολο project το εχω δει και στο διπλανο forum και ειναι αρκετα που θελω να δω/ρωτησω απο κοντα γιατι ...ο καιροc γαρ εγγυc :baby:

Η ιδεα ακουγεται καλη,αν περισσευει και καμμια καρεκλα...

ΥΓ Ειναι εφικτη αραγε η απευθειας συγκριση του DILA με SXRD,να δουμε αν αξιζει η αναβαθμιση...

Φυσικά και περισεύυει καρέκλα και μάλιστα σε καλή θέση!!!

Η αναβάθμιση αξίζει και με το παραπάνω.....άκου που σου λέω ,και εγω SXRD είχα πριν και μόλις είδα τον Dila τον άλλαξα με μόλις 50 ώρες στην λάμπα του!!!

Σκέφτεσαι να φέρεις κάποιον προβολέα μαζί σου;εαν ναί μπορούμε να τον δούμε συγκριτικά, αλά πολύ φοβάμαι ότι χρειαζόμαστε πολύ χρόνο γιά συνδέσεις ρυθμίσεις και αυτό ίσως δεν ταιριάζει με την φιλοσοφία της όλλης εκδρομής.

Link to comment
Share on other sites

Η αναβάθμιση αξίζει και με το παραπάνω.....άκου που σου λέω ,και εγω SXRD είχα πριν και μόλις είδα τον Dila τον άλλαξα με μόλις 50 ώρες στην λάμπα του!!!.

Ωχ,ωχ...τσουχτερη θα μας βγει η εκδρομη(ειδικα αν τον εχεις καλιμπραρει κιολας...)

Σκέφτεσαι να φέρεις κάποιον προβολέα μαζί σου;εαν ναί μπορούμε να τον δούμε συγκριτικά, αλά πολύ φοβάμαι ότι χρειαζόμαστε πολύ χρόνο γιά συνδέσεις ρυθμίσεις και αυτό ίσως δεν ταιριάζει με την φιλοσοφία της όλλης εκδρομής.

Σκεφτομουν ενα HDMI splitter και προβολη ταυτοχρονα σε ~μισο πανι εκαστος...Καπου/καπως θα στηριξουμε τον 10αρι χωρις να πειραξουμε το δικο σου...Περισσοτερο για να μου/μας φυγει η περιεργεια...ειναι αυτο το καταραμμενο το "μικροβιο" βλεπεις...;)

Link to comment
Share on other sites

Ωχ,ωχ...τσουχτερη θα μας βγει η εκδρομη(ειδικα αν τον εχεις καλιμπραρει κιολας...)

Σκεφτομουν ενα HDMI splitter και προβολη ταυτοχρονα σε ~μισο πανι εκαστος...Καπου/καπως θα στηριξουμε τον 10αρι χωρις να πειραξουμε το δικο σου...Περισσοτερο για να μου/μας φυγει η περιεργεια...ειναι αυτο το καταραμμενο το "μικροβιο" βλεπεις...;)

Δεν είναι εύκολο στον χώρο να τοποθετηθεί ψηλά και άλλος προβολέας χωρίς βάση.Είναι καρφωμένες καρέκλες απο κάτω και το πανί πολύ μεγάλο γιά να τοποθετηθεί κάτω το δεύτερο προβολικό.Εαν πάντως έρθεις δεν χάνεις τίποτε να τον βάλεις στο πόρτ παγκάζ και βλέπουμε...

Επίσης πρέπει να σε ενημερώσω πως όποια σύγκριση και να κάνεις στον Παράδεισο, δεν πρόκειται να έχεις τα ίδια αποτελέσματα ακόμη και με τον ίδιο προβολέα σε διαφορετικό χώρο, γιατί εκεί μέσα είνα το απόλυτο σκοτάδι μόλις κλείσουν τα φώτα....δεν βλέπεις ούτε τον διπλανό σου!!!

Link to comment
Share on other sites

Οι ταινίες είναι γνήσιες Blue Ray αγορασμένες απο Play.com

Και φυσικά μπορείτε να φέρετε τις γυναίκες σας μαζί, αρκεί να το πείτε γιά να μετράμε τις θέσεις.Και η δικήμου γυναίκα εδω θα είναι!!!

Link to comment
Share on other sites

Χμ εγώ έχω την εντύπωση ότι είμαι εκτός,αλλά και πάλι δεν ξέρω ακόμα,θα ενημερώσω.

Γκρινιάζει η μάνα μου λέει ότι είναι μακριά,αλλά κάτσε να δούμε,γνώμη είναι,αλλάζει.:hehe:

Την γνώμη μου για την ταινία σημειώστε την άμα έρθω,μην έχουμε πρόβλημα για τον δικό μου ψήφο δείτε/δουμε άλλη ταινία.:p

Link to comment
Share on other sites

Χμ εγώ έχω την εντύπωση ότι είμαι εκτός,αλλά και πάλι δεν ξέρω ακόμα,θα ενημερώσω.

Γκρινιάζει η μάνα μου λέει ότι είναι μακριά,αλλά κάτσε να δούμε,γνώμη είναι,αλλάζει.:hehe:

Την γνώμη μου για την ταινία σημειώστε την άμα έρθω,μην έχουμε πρόβλημα για τον δικό μου ψήφο δείτε/δουμε άλλη ταινία.:p

Τι μακριά πές της...με κίνηση Αθήνα, να πάς απο Χαλάνδρι στον Πειραιά περισσότερη ώρα θέλεις απο το να φτάσεις εδω....και στην τελική πές της ότι θα πάς κάπου έξω απο Αθήνα...εκεί θα κολήσεις τώρα;

Link to comment
Share on other sites

Υπενθυμίζω τις 10 ταινίες Blue Ray προς θέαση,μετά απο ψηφοφορία, αφού προηγουμένως σας πω ότι πρόσθεσα στον κατάλογο την εκπληκτική ταινία αναφοράς απο θέμα εικόνας και ήχου Drak Night-Batman.

thumb-A118_4AB41CC6.jpgthumb-0AD4_4AB41CC6.jpgthumb-8B4E_4AB41CC6.jpgthumb-08E8_4AB41CC6.jpgthumb-7F28_4AB41CC6.jpgthumb-D04E_4AB41CC6.jpgthumb-B716_4AB41D10.jpgthumb-9683_4AB41D10.jpgthumb-95E9_4AB41D10.jpgthumb-DAA8_4AB41D10.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.