Jump to content


Ταχυδρομικές αποστολές....που πήγε το δέμα;


greekfragma

Recommended Posts

Εγώ ακόμη τζίφος, ούτε τηλ σηκώνουν, ούτε δέμα. Την ατυχία μου μέσα! Όσοι στείλατε mail πήρατε καμιά απάντηση?? Μπα ε?

καμια απαντηση πιστευω ομως οτι μεχρι αυριο πρεπει να εμφανιστει. του παλικαριου ηταν αποστολη στις 15 εμασς 16.το βραδυ θα μιλησω με πωλητη να προχωρησει complaint.εδω ειναι ειμαι σιγουρος απο δω καθυστερουν :tomato: θελουν.....

Link to comment
Share on other sites

κανονικα αυριο πρεπει να εμφανιστουν και οι αποστολες της 16ης Σεπτ... Εγω επικοινωνησα με τον αποστολεα για να αρχισει αναζητηση αλλα ακομα δεν με εχει ενημερωσει για το τι εκανε... Αν οντως ειναι εδω και περναμε ολη αυτη τη λουμπα τσαμπα ειναι για χοντρο κραξιμο οι τυπαδες!!!

Link to comment
Share on other sites

το τηλεφωνο δε το σηκωνουν ποτε... Αλλα και να το σηκωσουν παω στοιχημα οτι θα ακουσω τα ιδια με την τυπισσα στα ΕΛΤΑ. Τελικα αυτα τα τηλεφωνα που εχουν αναρτηθει εδω ειναι σωστα???

Link to comment
Share on other sites

file oxi kai ta exv parei sto kranio.............

Εγώ τα χω πάρει που δεν σηκώνουν κανένα τηλέφωνο!! Στον πωλητή τι μπορούμε να ζητήσουμε βρε παιδιά, μπορεί αυτός να κάνει τίποτα?? Μ'αρέσει που ζήτησα και express mail κι ένα άλλο είδος που παρήγγειλα με απλό ταχυδρομείο ήρθε σε μια βδομάδα από L.A! Έλεος δηλαδή!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τα χω πάρει που δεν σηκώνουν κανένα τηλέφωνο!! Στον πωλητή τι μπορούμε να ζητήσουμε βρε παιδιά, μπορεί αυτός να κάνει τίποτα?? Μ'αρέσει που ζήτησα και express mail κι ένα άλλο είδος που παρήγγειλα με απλό ταχυδρομείο ήρθε σε μια βδομάδα από L.A! Έλεος δηλαδή!!!

ο πωλητης πρεπει να αναζητησει το δεμα μεσω usps εγω χτες του εστειλα μνμ.σημερα ηρθαν πακετα αλλα.....απο αμερικη φυσικα.

Link to comment
Share on other sites

ο πωλητης πρεπει να αναζητησει το δεμα μεσω usps εγω χτες του εστειλα μνμ.σημερα ηρθαν πακετα αλλα.....απο αμερικη φυσικα.

Κι εγώ έστειλα στον δικό μου. Βλέπω να του το γυρνάω πίσω αν ποτέ έρθει!

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ έστειλα στον δικό μου. Βλέπω να του το γυρνάω πίσω αν ποτέ έρθει!

λοιπον μιλησα με ελ.βενιζελο και μου ειπαν οτι γινεται πανικοσ και οτι εχει γινει μπερδεμα και τωρα περναω δεματα και μπορει να ειναι μεσα και δεν εχει χαθει και τετοια αυριο θα ανεβασω το τηλεφωνο να παρετε και εσεις ρε. απο seller δεν εχω απαντηση ακομα...:whip:και:tomato:

Link to comment
Share on other sites

λοιπον μιλησα με ελ.βενιζελο και μου ειπαν οτι γινεται πανικοσ και οτι εχει γινει μπερδεμα και τωρα περναω δεματα και μπορει να ειναι μεσα και δεν εχει χαθει και τετοια αυριο θα ανεβασω το τηλεφωνο να παρετε και εσεις ρε. απο seller δεν εχω απαντηση ακομα...:whip:και:tomato:

Παρα πολύ ωραία δηλαδή..πάλι καλά που κατάφερες και μίλησες, εμένα ποτέ δεν σήκωσαν τηλ. Ο δικός μου ο seller απαντάει αμέσως και άνοιξε και case στην usps, τουλάχιστον έτσι λέει. Τι να τον κάνω όμως που βλέπω να ζητάω τα λεφτά μου πίσω..

Link to comment
Share on other sites

Παρα πολύ ωραία δηλαδή..πάλι καλά που κατάφερες και μίλησες, εμένα ποτέ δεν σήκωσαν τηλ. Ο δικός μου ο seller απαντάει αμέσως και άνοιξε και case στην usps, τουλάχιστον έτσι λέει. Τι να τον κάνω όμως που βλέπω να ζητάω τα λεφτά μου πίσω..

φιλε ο αμερικανος δε φταιει σε τιποτα εχω ξαναφαει καθυστερηση και παντα ειναι απο εδω.θα ανεβασω τηλεφωνακι αυριο παρτους και πες τους οτι εχει σταλει απο τις 16 εξπρες και βρειτε το μπερδεμα και εγω θα ξαναπαρω.εντωμεταξυ ολοι στο βενιζελος μου ειπαν υπομονη και στο ταχυδρομειο της γειτονιας μου ειπαν ΥΠΟΜΟΝΗ και θα το λαβεις απο δω δε μπορεις να κανεισ τιποτα μονο ο αποστολεας μπορει κτλαυτα αυριο τα τηλεφωνα. τα λεμε

Link to comment
Share on other sites

Παρα πολύ ωραία δηλαδή..πάλι καλά που κατάφερες και μίλησες, εμένα ποτέ δεν σήκωσαν τηλ. Ο δικός μου ο seller απαντάει αμέσως και άνοιξε και case στην usps, τουλάχιστον έτσι λέει. Τι να τον κάνω όμως που βλέπω να ζητάω τα λεφτά μου πίσω..

τα τηλεφωνα ειναι

6073151

3558122

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασα τα τηλεφωνα... Κλασσικα...:

Ταχυμεταφορες ΕΛΤΑ: "Δεν εχει ερθει Ελλαδα"

Τελωνειο: "Μπιιιιιιιιιιιπ....Μπιιιιιιιιιιιπ...Μπιιιιιιιιπ"

Υποκλινομαι για αλλη μια φορα στο ελληνικο μεγαλειο!!:banging:

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασα τα τηλεφωνα... Κλασσικα...:

Ταχυμεταφορες ΕΛΤΑ: "Δεν εχει ερθει Ελλαδα"

Τελωνειο: "Μπιιιιιιιιιιιπ....Μπιιιιιιιιιιιπ...Μπιιιιιιιιπ"

Υποκλινομαι για αλλη μια φορα στο ελληνικο μεγαλειο!!:banging:

ελαρε εγω επιασα με μια τελωνειο ξαναπαρε εγω θα ξαναπαρω και αυριο...

Link to comment
Share on other sites

ελαρε εγω επιασα με μια τελωνειο ξαναπαρε εγω θα ξαναπαρω και αυριο...

μαγκες ανανεωθηκε το τρακινκ μου και γραφει

International Dispatch, October 01, 2009, 8:28 am, ISC NEW YORK NY(USPS) δε ξερω τι να κανω να χαρω η να κλαψω η να ριξω κανα.........κουφα πραγματα δηλαδη παλι απο την αρχη τουλαχιστον κατι εγινε

:pleasantry:

Link to comment
Share on other sites

μαγκες ανανεωθηκε το τρακινκ μου και γραφει

International Dispatch, October 01, 2009, 8:28 am, ISC NEW YORK NY(USPS) δε ξερω τι να κανω να χαρω η να κλαψω η να ριξω κανα.........κουφα πραγματα δηλαδη παλι απο την αρχη τουλαχιστον κατι εγινε

:pleasantry:

Δηλαδή τι, σήμερα έφυγε απο NY? Δεν μας τα λένε καλά...

Link to comment
Share on other sites

Σημερα μου απαντησε ο seller...Μου ειπε οτι ολη τη βδομαδα που περασε περιμενε την USPS να του απαντησει η οποια με τη σειρα της περιμενε την απαντηση απο το τελωνειο. Τα πραγματα ειμαι σιγουρος οτι ειναι εκει και για καποιο λογο δε τα εχουν περασει ακομα... Εγω προσπαθω συνεχεια να επικοινωνησω και μια φορα δε το εχουν σηκωσει. Σκεφτομαι να παω εγω εκει να κανω κομπλα μπας και παρει μπρος το συστημα...δεν ειναι δυνατον πια... σε λιγο κλεινω 1 μηνα αναμονης!!!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.