Jump to content



PC1.gr και eshop.gr


aristos87

Recommended Posts

Ελπιζω να μην σκασει :p Εκτος απο την μητρικη και το τροφοδοτικο δεν εχω παρει τιποτα αλλο που μπορει ευκολα να σκασει και να με νοιαξει και πολυ.. Δηλαδη οκ οι ψυκτρες τι να παθουν? Τα ανεμιστηρια, τα ramsinks, τα καλωδια, οι θηκες για εξωτερικο δισκο, μικροπραματα υδροψυξης κλπ κλπ :nerd::ph34r:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • Replies 177
  • Created
  • Last Reply

Sorry αν είμαι offtopic, αλλά..

Παίδες, μήπως ξέρει κανείς τί παίζει με την "VFS courier" ?

Πρώτη φορά την ακούω..

Δηλαδή, εμένα (Κρήτη, σε πόλη χωρίς eshop points κλπ.) πώς θα μου φέρουν το πακέτο?

Συνεργάζονται με άλλες courier/μεταφορικές?

Thank you :turn:

Link to comment
Share on other sites

Sorry αν είμαι offtopic, αλλά..

Παίδες, μήπως ξέρει κανείς τί παίζει με την "VFS courier" ?

Πρώτη φορά την ακούω..

Δηλαδή, εμένα (Κρήτη, σε πόλη χωρίς eshop points κλπ.) πώς θα μου φέρουν το πακέτο?

Συνεργάζονται με άλλες courier/μεταφορικές?

Thank you :turn:

VFS, η μεταφορική αρχικά του eshop και μετέπειτα του plus4u και PC1, (Rank1 άκουγα μουσική :hehe:).

Συνεργάζεται ΜΟΝΟ με αυτά (που όλα ανοίκουν στα ίδια συμφέροντα).

Link to comment
Share on other sites

VFS, η μεταφορική αρχικά του eshop και μετέπειτα του plus4u και Rank1.

Συνεργάζεται ΜΟΝΟ με αυτά (που όλα ανοίκουν στα ίδια συμφέροντα).

Το ξέρω αυτό.

Εγώ ρώτησα πώς θα φτάσει σ'εμένα η παραγγελία μου (η οποία, σύμφωνα με το status, έφυγε χθες με την VFS), αφού η συγκεκριμένη courier δεν έχει καταστήματα (πέρα από το μοναδικό στην Αθήνα).

Ούτε και e-shop point υπάρχει εδώ, άρα.. ?????

Λογικά θα πρέπει να συνεργάζονται με άλλες μεταφορικές.

Anyways..

Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω αυτό.

Εγώ ρώτησα πώς θα φτάσει σ'εμένα η παραγγελία μου (η οποία, σύμφωνα με το status, έφυγε χθες με την VFS), αφού η συγκεκριμένη courier δεν έχει καταστήματα (πέρα από το μοναδικό στην Αθήνα).

Ούτε και e-shop point υπάρχει εδώ, άρα.. ?????

Λογικά θα πρέπει να συνεργάζονται με άλλες μεταφορικές.

Anyways..

Στεγάζεται στα μεγαλύτερα eshop points σαν παραρτήματα, τώρα αν δεν έχεις εκεί... πες μας και μας να μάθουμε με τι ήρθε :)

Link to comment
Share on other sites

Στεγάζεται στα μεγαλύτερα eshop points σαν παραρτήματα, τώρα αν δεν έχεις εκεί... πες μας και μας να μάθουμε με τι ήρθε :)

Ήρθε σήμερα με το αυτοκίνητο-delivery :tomato:, αλλά ωστόσο εγώ είχα ακυρώσει την παραγγελία και δεν το παρέλαβα.

Μάλιστα με είχαν πάρει την Παρασκευή τηλέφωνο από την "VFS "courier"" και μου είπαν ότι θα ερχόταν τη Δευτέρα, προφανώς επειδή πίεζα το PC1 για ακύρωση.

Και πάλι ήρθε σήμερα (Τετάρτη).

Έφαγε άκυρο.

Μεγάλο δούλεμα η δήθεν courier, αλλά και το PC1, αφού όπως λέγαν δεν είχαν ένα τηλέφωνο να επικοινωνήσουν με την courier.

Τώρα, το πώς ήρθε.

Χμμ, δεν ξέρω σίγουρα, αλλά σε κάτι φανάρια στο δρόμο είδα το αυτοκίνητο του e-shop (ενώ όπως είπα δεν έχει e-shop point εδώ), άρα..

Αυτά.

Πάμε γι'άλλα :X:

Link to comment
Share on other sites

Theos δεν ξέρω σε ποιά πόλη είσαι Κρήτη αλλά στο Ηράκλειο έχει E-Shop point στην Εθνικής Αντιστάσεως.

Το ξέρω, αλλά δεν είμαι Ηράκλειο ;)

Πάντως απ'ότι είδα πριν λίγο στο site του eshop το αναφέρει ότι κάνουν παραδόσεις με την vfs σχεδόν παντού κι ας μην έχει point.

Λέει και αυθημερόν :toomuchne

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Θέλω να παραγγείλω από PC1 αλλά με μεταφορικά πάει πολλά.Αν παραγγείλω και δηλώσω "παραλαβή από κατάστημα" θα πάω όταν με ειδοποιήσουν στο eshop της περιοχής μου ή στο κατάστημα του PC1 ?

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να παραγγείλω από PC1 αλλά με μεταφορικά πάει πολλά.Αν παραγγείλω και δηλώσω "παραλαβή από κατάστημα" θα πάω όταν με ειδοποιήσουν στο eshop της περιοχής μου ή στο κατάστημα του PC1 ?

pc1 σαφώς...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

πάρτους τηλέφωνο και ρώτα, τι περιμένεις να σου πούμε ; :)

βέβαια φαντάζομαι πως το προφανές είναι να σου πουν πως αν δεν υπάρχει κάποιο PC1 στην περιοχή να ψάξεις να βρεις το πλησιέστερο αν σε εξυπηρετεί και ότι δεν μπλέκονται σε καμια περίπτωση με το e-shop

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.