Jump to content



Τι δώρο θα κάνετε στον εαυτό σας τα Χριστούγεννα;


TheLab

Τι δώρο θα κάνετε στον εαυτό σας τα Χριστούγεννα;  

468 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 154
  • Created
  • Last Reply

Θέλω πολλά αλλά δεν έχω πολλά λεφτά...Φοιτητής πράγμα,που να βρεθούν???Μάλλον 8α κάνω δώρο στον εαυτό μου το SE SATIO που έχω φάει κόλλημα...Για να πάρω κ το Netbook της προσφοράς...!!Καλή φάση πιστεύω...!!

Link to comment
Share on other sites

Θέλω πολλά αλλά δεν έχω πολλά λεφτά...Φοιτητής πράγμα,που να βρεθούν???Μάλλον 8α κάνω δώρο στον εαυτό μου το SE SATIO που έχω φάει κόλλημα...Για να πάρω κ το Netbook της προσφοράς...!!Καλή φάση πιστεύω...!!

δηλαδη αν ειχες τι θα παιρνες,καμια φεραρι;:woot:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θέλω μια 40άρα tv, έναν καναπέ τριθέσιο και ενα σκρίνιο για το σαλόνι. Αλλά επειδή μας πήδηξαν τα τέλη (420€) δεν βλέπω να τα παίρνω μετρητής, βλέπω να παω να βγάζω πιστωτική.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θέλω μια 40άρα tv, έναν καναπέ τριθέσιο και ενα σκρίνιο για το σαλόνι. Αλλά επειδή μας πήδηξαν τα τέλη (420€) δεν βλέπω να τα παίρνω μετρητής, βλέπω να παω να βγάζω πιστωτική.
Λάθος μάστορα, λάθος. Δεν είσαι υποχρεομένος να αγοράσεις ντε και καλά επειδή είναι χριστούγεννα. Aν αγοράσεις την Άνοιξη πειράζει ? Αγόρασε όταν θα έχεις. Μην βγάλεις πιστωτική !!

Απλώνουμε τα πόδια μας όσο μεγάλη είναι η κουβέρτα.

Sorry για το offtopic

:sorry:

Link to comment
Share on other sites

ρε μαν αυτά τα πράγματα τα θέλω εδώ και 1+ χρόνο, αλλά κάνω υπομονή, απο την άλλη επειδή έχω κάποια φράγκα στην άκρη δεν θέλω να παω να τα δώσω με την μία και να μην έχω για μια ώρα ανάγκης(φτου φτου χτύπα ξύλο). Πιστωτική βολεύει στο να παίρνεις με άτοκες δόσεις πιστεύω, όπου μπορείς, αμα δεν δίνουν άτοκες τουλαχιστον μεχρι 12 απλά δεν αγοράζω.

Link to comment
Share on other sites

ρε μαν αυτά τα πράγματα τα θέλω εδώ και 1+ χρόνο, αλλά κάνω υπομονή, απο την άλλη επειδή έχω κάποια φράγκα στην άκρη δεν θέλω να παω να τα δώσω με την μία και να μην έχω για μια ώρα ανάγκης(φτου φτου χτύπα ξύλο). Πιστωτική βολεύει στο να παίρνεις με άτοκες δόσεις πιστεύω, όπου μπορείς, αμα δεν δίνουν άτοκες τουλαχιστον μεχρι 12 απλά δεν αγοράζω.

Συμφωνω και εγω μαζι σου με πιστωτικη χωρις συνδρομη και σε ατοκες δοσεις δεν εχεις να φοβασαι τιποτα αρκει να εισαι ενταξη στην πληρωμη.

Link to comment
Share on other sites

μόλις έκλεισα 2 βραδιές σε ξενώνα που έλεγα :dance3:

έμεινε να πάρω κανένα δωράκι για τη γυναίκα να στολίσουμε το τζάκι και πολύ θετική ενέργεια να περάσουμε καλά :fun:

σας εύχομαι καλές διακοπές και να αποκτήσετε ότι σας κάνει ευτυχισμένους :T:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.