Jump to content


Τι δώρο θα κάνετε στον εαυτό σας τα Χριστούγεννα;


TheLab

Τι δώρο θα κάνετε στον εαυτό σας τα Χριστούγεννα;  

468 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 154
  • Created
  • Last Reply
Πόσες δόσεις δώρων θα έχει!; :p

το 12αρι από που και πόσο; λέγε!

......πολυεστερικό στόκο....ε!....μπαινεις σε άλλα μονοπάτια! χαχαχαχα:sarcastic:

Σε πιάνου μονοπάτια μπαίνω?:unsure:

E φιλαράκι φρόνημα εε :nothing:

Θέλω να ελπίζω ότι θα υπάρχει και δεύτερη παρτίδα δώρων γιατί είμαι και μαγώ τα παιδιά :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Μια αναπαυτική καρέκλα γραφείου για το σπίτι. (αν έχετε να συστήσετε κάποιο μαγαζί, ευπρόσδεκτο θα είναι)

Και κάνα δύο-τρία κουστούμια για την δουλειά.

Link to comment
Share on other sites

Tελικα απο μετα απο 2 ακυρωσεις προηγουμενων παραγκελιών κατεληξα στην SONY CYBERSHOT DSC-W210 GREEN και θα την εχω αυριο κατα τις 12 :D

αμα ηταν παρα-γκελιες,καλα εκανες και τις ακυρωσες...εχω παλι σκεφτομαι αυτο εδω http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.662592

Link to comment
Share on other sites

Μια αναπαυτική καρέκλα γραφείου για το σπίτι. (αν έχετε να συστήσετε κάποιο μαγαζί, ευπρόσδεκτο θα είναι)

Δεν ξερω εαν αγορασες, αλλα τωρα ειδα το μηνυμα σου, κ επειδη αγορασα κ εγω απο το praktiker http://www.impact.gr/eBrochure/praktiker_20091127/

και εχω μεινει καταευχαριστημενος! Υπαρχουν παρα πολλα σχεδια κ για ολα τα βαλαντια!!!!!!!!!!!

Αυτες στην φωτο ειναι απλα ενδεικτικες! προτιμησε μεγαλο μεγεθος κ "βαρεια κατασκευη", με αλουμινενια βαση στα ποδαρακια, κ πιο ομορφη κ πιο γερη !

αυτη που αγορασα εκανε 84 ευρω!

Αυτα κ καλες αγορες!!

Α κ νομιζω απο τις πιο φτηνες τιμες! Αφου κοιταξα ακομηκ σε φορουμ για αγορα πολυθρονας γραφειου, κ ειδα κ εμαθα πολυ ασχημα πραγματα για μεγαλες εταιριες του χωρου...:whistling

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ήθελα να αναβαθμίσω τον βασικό 939 υπολογιστή που έχω (σε ΑΜ3, DDR3, MB sAM3), αλλά αναρωτιέμαι μήπως θα ήταν σοφότερο να περιμένω τις νέες μητρικές της AMD με το sb800...λίγο που το έψαξα, αρχικά αναμένονταν στα τέλη του 2009...οπότε για 2 μήνες πχ δεν θα με ένοιαζε να περιμένω...

Εσείς τί λέτε; Καμιά πληροφορία για την κυκλοφορία των μητρικών με το νέο τσιπάκι;

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.