Jump to content



Περί φωτογραφικών μηχανών, φακών και λοιπών αξεσουάρ


Recommended Posts

ΠΕρι dxomark...

dolly>gomar :p

(ηθελα αλλα σχηματα να βαλω...αλλα θα το κοβε η λογοκρισια:p)

DxOMark - 24 Mpix to 36 Mpix, is there any good reasons to switch?

(και ο μουφοφακος του gomar που τοσο εχει φαγωθει να τον αλλαξει στην δευτερη θεση)

Link to comment
Share on other sites

Μπας και έχει κανείς κάποιο από τα παρακάτω backpacks να πει καμιά γνώμη;

[ame=http://www.amazon.com/gp/product/B002DW99H8/ref=s9_psimh_gw_p421_d0_i2?pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=center-2&pf_rd_r=1VZNJM9Y1KR3N7HE4KX9&pf_rd_t=101&pf_rd_p=1389517282&pf_rd_i=507846]Case Logic SLRC-206[/ame]

Vivitar Series One Digital SLR Camera/iPad Sling Backpack

mantona Rhodolit

Έγινε επεξεργασία από Indiko_Xoiridio
Link to comment
Share on other sites

Μολις μου ηρθε ο 12-24 μαζι με το hoya hmc polarizer :inlove:. Μενει να τα δοκιμασω στην πραξη αλλα οι πρωτες εντυπωσεις ειναι θετικοτατες, δεν ειχα ξαναπαει ποτε κατω απο τα 18mm και τωρα τα 12 μου φαινονται σαν να ανοιγει ενας νεος κοσμος :D

8559044565_2665b04447_z.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι θέμα εγγύησης αυτό δυστυχώς

την είχα στον ώμο με τον 24-70 και λύθηκε το ****λουράκι--> μοντούρα πάπαλα :wall:

bloody assholes...μα πλαστική μοντούρα σε τέτοια μηχανη ρε fousti μου ; :wall:

edit: Είχε καιρό να με χτυπήσει τέτοια γκαντεμιά...πραγματικά δεν έχει ξαναγινει αυτό...

edit 2: Ευτυχώς ο φακός δεν έπαθε το παραμικρό (ούτε και το hood που έφαγε την αρχική στούκα)

Έγινε επεξεργασία από hayabusa
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι θέμα εγγύησης αυτό δυστυχώς

την είχα στον ώμο με τον 24-70 και λύθηκε το ****λουράκι--> μοντούρα πάπαλα :wall:

bloody assholes...μα πλαστική μοντούρα σε τέτοια μηχανη ρε fousti μου ; :wall:

edit: Είχε καιρό να με χτυπήσει τέτοια γκαντεμιά...πραγματικά δεν έχει ξαναγινει αυτό...

edit 2: Ευτυχώς ο φακός δεν έπαθε το παραμικρό (ούτε και το hood που έφαγε την αρχική στούκα)

:weep:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.