Jump to content



Πλαστές online προσφορές - κραχτες


Recommended Posts

Netgear Wireless ADSL Modem/Router N300 Annex A DGN2200 - Ασύρματα Modem Router - plaisio.gr

2gvve4h.png

DGN2200. Στα καταστήματα 66,51, αλλά (τουλάχιστον) στο Πλαίσιο Καλλιθέας (Δαβάκη) πριν μισή ώρα, στα 69,90. :rolleyes:

Παιζει να μην εχουν αλλαξει το ταμπελακι...Οταν πας να το χτυπησεις στο ταμειο, περναει η τιμη συστηματος παντως. Μου εχει τυχει με κατι μνημες mushkin, το ταμπελακι εγραφε 200ε και το ιντερνετ και η αποδειξη 89ε οσο και τις πηρα.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Πλήρες Σετ Η/Υ

Ρε τι γίνεται ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε.............................Όχι πλαστή προσφορά αλλά μιλάμε για ΤΕΡΑΣΤΙΑ κοροιδία..........................................Ρε πήρανε το μονοπύρηνο 6ετίας και το βαφτίσανε PC με Windows 7 απλά έλεος.............

Link to comment
Share on other sites

Πλήρες Σετ Η/Υ

Ρε τι γίνεται ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε.............................Όχι πλαστή προσφορά αλλά μιλάμε για ΤΕΡΑΣΤΙΑ κοροιδία..........................................Ρε πήρανε το μονοπύρηνο 6ετίας και το βαφτίσανε PC με Windows 7 απλά έλεος.............

Χαχα..ωραιο αυτο το 200mb hdd στον τιτλο..

Στάλθηκε από το Optimus 2X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Πλήρες Σετ Η/Υ

Ρε τι γίνεται ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε.............................Όχι πλαστή προσφορά αλλά μιλάμε για ΤΕΡΑΣΤΙΑ κοροιδία..........................................Ρε πήρανε το μονοπύρηνο 6ετίας και το βαφτίσανε PC με Windows 7 απλά έλεος.............

28 αγορές! :dirol:

Link to comment
Share on other sites

Δεν αντέχω θα το πω ρε τι Ζ Ω Α υπάρχουνε και δεν μιλάω για τους αγοραστές (γιατί παντού και πάντα υπάρχουνε άσχετοι αγοραστές που δεν έχουνε ιδέα)

ΠΩΣ επιτρέπουνε να πουλιούνται τέτοια πράγματα χωρίς έλεγχο (οι διαχειριστές του site)?? Είναι για καταγγελία κανονικά!!

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα ψαχνουν για χαζους αν το θεωρουν αυτο προσφορα. Το να ξεστοκαρεις τοσο παλιο αποθεμα σε τετοια τιμη ειναι τουλαχιστον κοροιδια. Λυπαμαι τους 28 ανιδεους που πιστευουν οτι εχουν αγορασει την τελεια προσφορα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ναι είδα και σε άλλο site κάπου 990 λίρες νομίζω. Απλά σε σχέση με τα Ελληνικά μαγαζιά είναι προσφορά, σε σχέση με τον υπόλοιπο πλανήτη είναι ολίγον τσιμπημένη τιμή όπως μας έχουν συνηθίσει τα Ελληνικά μαγαζιά.

Link to comment
Share on other sites

Είναι EOL προϊόν από EIZO με ό,τι αυτό συνεπάγεται.

Αλλά προσφορά δεν μπορώ να την χαρακτηρίσω όταν υπάρχουν στα ίδια χρήματα 24άρες CG EIZO eizo cg - BestPrice.gr

πχ http://www.eizo.com/global/products/coloredge/cg243w/index.html#tab02 & http://www.bestprice.gr/item/2151123614/eizo-coloredge-cg243w-241

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Προφανώς είχαν κάνει λάθος...όντως δεν παίζει, για όνομα. Απλά εγώ νόμιζα ότι μιλούσες για κάτι εξαιρετικά φτηνό...sorry δική μου παρανόηση

Το διορθώσανε..ήταν 1100+ την προηγούμενη εβδομάδα!
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.