Jump to content


Πλαστές online προσφορές - κραχτες


Recommended Posts

http://www.pixmania.gr/gr/gr/12250117/art/logitech/%CE%97%CF%87%CE%B5%CE%B9%CE%B1-5.1-z-5500.html#void

εχει 315 τα z-5500 και οταν πας να τα αγορασεις λεει ελαχιστο κοστος μεταφορικων 131 ευρω!!!!

ΥΓ. με 155 παω και ερχομαι παρισι υποψιν. Τα αγοραζω εκει και πινω και καφε στον πυργο του αιφελ!

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μια χαρά είναι τις πλήρωσα κιόλας με πιστωτική για να φρικάρουν, χα χα ήθελα και κάτι φτηνό σε ddr3 θα σπάσω πολύ πλάκα μαζί τους όταν θα με πάρουν τηλ να μου πούνε δικαιολογίες.

Link to comment
Share on other sites

εμμ ποιο δύσκολο για αυτούς να ακυρώσουν την πιστωτική άσε που έχεις και αποδείξεις ενώ αν κάνεις με αντικαταβολή άνετα την ακυρώνουν , έβλεπα και στο skroutz να είναι περασμένη η προσφορά, καλά θα πάθουν μεγάλη πλάκα

Link to comment
Share on other sites

6,89 euros είναι και το κάνω εις γνώση μου γνωρίζοντας και τις συνέπειες που πιθανόν να έχω, άσε που πολύ εύκολα πας στην τράπεζα και κάνεις άρνηση συναλλαγής έτσι για να τους την σπάσεις εγώ με την πιστωτική νιώθω ποιο ασφαλής από ότι με τα μετρητά.

Link to comment
Share on other sites

Πέρα από το νομικό κομμάτι, υπάρχει και το ηθικό.

Θα μου πείτε ας πρόσεχαν τη δουλειά τους. Θα σας πω, υπάρχει εδώ κανείς που δεν έκανε ποτέ κάποιο λάθος στη δουλειά του; Θα ήθελε να ζημιωθεί από αυτό ή να χάσει τη θέση του; :)

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Τους πήρα τηλ (αλλαξαν ήδη την τιμη) και μου είπαν οτι έγινε επίθεση hacker την παρασκευή και πως έχουν ειδοποιήσει την αστυνομία ,τμημα δίωξης ηλεκτρονικού εγκλήματος και πως οι παραγγελίες(συνολο 7) θα ακυρωθούν...!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ναι και άλλαξε η τιμή μόνο σε ένα προΙόν .,,,

Το θέλω γραπτώς αυτό και να δεις γέλια

Πέρα από το νομικό κομμάτι, υπάρχει και το ηθικό.

Θα μου πείτε ας πρόσεχαν τη δουλειά τους. Θα σας πω, υπάρχει εδώ κανείς που δεν έκανε ποτέ κάποιο λάθος στη δουλειά του; Θα ήθελε να ζημιωθεί από αυτό ή να χάσει τη θέση του;

Γιάννη μια φορά να το δεχτώ αλλά το συγκεκριμένο κατάστημα όλως τυχαίως πάντα ΣΚ έχιε λάθος τιμές να θυμίσω κάρτες γραφικών ΑΤΙ

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.