Jump to content



foobar2000: enqueue AND play στα shell extentions πως γίνεται?


tolis861416003225

Recommended Posts

ναι,το ξέρω αυτο. αυτό κανω αλλα έτσι εξαφανίζεται το play in foobar. θελω αι τα 2!! και ειναι πολυ λογικό να τα θελει καποιος και τα 2. ανοιγεις ενα τραγουδι ή μια λιστα τελοςπάντων και μετα θες να προσθεσεις καποιο αλλο....

Link to comment
Share on other sites

Για windows 7 λες????? Γιατί σ' αυτά έχω πρόβλημα κι εγώ... Στα vista λειτουργεί μια χαρά. Είχα ψάσει στο google προχθες και κάτι βρήκα, αλλά βαρέθηκα να ασχοληθώ και πολύ...

Link to comment
Share on other sites

Τελικα λιγο που το εψαξα βρηκα αυτο το free προγραμματακι. Εκανα αυτο που σου εγραψα παραπανω και αλλαξα τις ρυθμισεις για τις καταληξεις που με ενδιαφερουν και τις εκανα οπως φαινεται παρακατω:

attachment.php?attachmentid=37886&stc=1&d=1264430340

και το αποτελεσμα:

attachment.php?attachmentid=37887&stc=1&d=1264430384

Βεβαια δεν φαινεται ποια ειναι η προεπιλεγμενη ενεργεια αλλα βαζω οποια θελω απο το filetypesman (φαινεται στο πεδιο default).

Εγραψα λιγο βιαστικα και ισως δεν εξηγησα καλα την διαδικασια. Για οποιαδηποτε απορια εχεις πες μου.:T:

post-2766-1416074298,9443_thumb.jpg

post-2766-1416074298,9881_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

ωραιος. φανταστηκα οτι καποιο προγραμμα θα υπαρχει να τα πειραζεις τα μενου του δεξιου κλικ αλλα βαριομουνα να ψαξω και απο την αλλη δεν θελω να αρχισω τα σκαλισματα στο λειτουργικο.

ΠΑΝΤΩΣ θενξ μαν...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.