Jump to content



Star Wars: Knights Of The Old Republic Review


Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Dr.Paneas

Ξερεί κανείς αν υπάρχει External Disc 3Gb ; Δεν λεει ρε παιδια.... το παρχ3$@ν το πράγμα! :p

Πάντως είναι και μαμω τα παιχνίδια. Τι αλλα παιχνίδια Star Wars κυκλοφορούν ;

υπαρχει ενα δες στον skroutzi για ενα 4gb στα 150 ευρο περιπου....

Link to comment
Share on other sites

  • 8 years later...

Ετσι απλα ( και νοσταλγικα μιας και ειχα κανει την παρουσίαση πριν 11 χρονια :p  ) ξεθαβω το τοπικ εξαιτιας της εκδοσης του παιχνιδιου για ios/android.

 

Ηδη εχω την εκδοση για το android, και μπορω να πω οτι προσφέρει ακριβως την ιδια εμπειρία οπως τοτε στον υπολογιστη.Ιδια γραφικα και gameplay.

Με το σχεδον 40+ gameplay του, τα 4€ που κοστιζει δεν ειναι τιποτα...

Μιλαμε για παιχνιδαρα που πλεον δεν βρισκουμε ουτε με κιάλια ...

Έγινε επεξεργασία από Vadergr
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Α ρε Vader, τί μου θυμίζεις! Πάω το το βάλω στο PC μου φαίνεται! Έχω κάνα 3αρι χρόνια να το παίξω. :p

Έγινε επεξεργασία από Πριονέτο
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πολύ δυνατά παιχνίδια και πολύ ωραίο story. Και εγώ έχω τα αυθετικά CDs και κάθονται επιδεικτικά στην βιβλιοθήκη στο σαλόνι. Πλέον δύσκολο να παίξεις απροβλημάτιστα σε high resolution monitor και x64 σύστημα μα αυτά.

Έγινε επεξεργασία από vagsk
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Πολύ δυνατά παιχνίδια και πολύ ωραίο story. Και εγώ έχω τα αυθετικά CDs και κάθονται επιδεικτικά στην βιβλιοθήκη στο σαλόνι. Πλέον δύσκολο να παίξεις απροβλημάτιστα σε high resolution monitor και x64 σύστημα μα αυτά.

 

Κανονικα μπορείς.

Η εκδοση που κατεβαίνει απο το steam , παιζει κανονικότατα.Απλα πρεπει να απενεργοποιήσετε AA/AF γιατι στην R280x που έχω μου κράσαρε.

Κατα τα υπόλοιπα παιζει κανονικά.

Τσεκαρε αν μπορείς να μεταφέρεις το κλειδι της κόπιας σου στο steam.

Link to comment
Share on other sites

Το κοίταξα αλλά μάλλον είμαι άτυχος. Δεν υπάρχει κλειδί. Υπάρχει το PLAY DISC που θέλει να έχεις στο CD-ROM για να δουλέψει.

 

Τέσπα, είχα παίξει κάθε δυνατό σενάριο τότε. Το μόνο που μου κέντρισε το ενδιαφέρον αλλά μάλλον δεν θα το επιχειρίσω ακόμη είναι το: The Sith Lords Restored Content Mod (TSLRCM)

Δείχνει πολλά υποσχόμενο και λέει ότι έχει και κάποια extra που δεν ήταν έτοιμα όταν το παιχνίδι έγινε released. Θυμάμαι ότι όντως κάποια σημεία είναι αναπάντητα όπως ο πλανήτης του G0T0 αλλά το είχα αποθεχθεί τότε που το ξεκοκκάλιζα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το κοίταξα αλλά μάλλον είμαι άτυχος. Δεν υπάρχει κλειδί. Υπάρχει το PLAY DISC που θέλει να έχεις στο CD-ROM για να δουλέψει.

 

Τέσπα, είχα παίξει κάθε δυνατό σενάριο τότε. Το μόνο που μου κέντρισε το ενδιαφέρον αλλά μάλλον δεν θα το επιχειρίσω ακόμη είναι το: The Sith Lords Restored Content Mod (TSLRCM)

Δείχνει πολλά υποσχόμενο και λέει ότι έχει και κάποια extra που δεν ήταν έτοιμα όταν το παιχνίδι έγινε released. Θυμάμαι ότι όντως κάποια σημεία είναι αναπάντητα όπως ο πλανήτης του G0T0 αλλά το είχα αποθεχθεί τότε που το ξεκοκκάλιζα.

Τι είναι το tslrcm?

Link to comment
Share on other sites

Μοναδικό ίσως αναγκαίο κακό η εγκατάσταση , αφού απαιτείται ούτε λίγο ούτε πολύ , αποθηκευτικός χώρος της τάξης των 3Gb !!!

 

Τι ωραια κακά ηταν αυτά 10-12 χρονια πριν! Θυμαμαι το phantasmagoria 2 με τα 5 δισκακια! Θυμηθηκα και το star wars kotor τωρα. Ωραιες εποχες! ! 

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.