Jump to content




_K_Marios_

Recommended Posts

Γεια σας παιδια εχω ενα PS3 οπου το αγορασα την πρωτη μερα που βγήκε με αποτέλεσμα να μην ειναι στην εγγυηση.

Αλλα χαλασε κατι στο bluray (κλλασικο προβλημα) με αποτέλεσμα να μην διαβάζει παιχνίδια.

Ετσι πείρα στην sony Hellas και μου ειπανε πως με 140ε που δίνουν καινούργιο.

Πειρα και ενα τηλ καπου για επισκευη κ μου ειπανε 80. Αλλα σκεφτομαι οτι για ολοκαινουργιο αξίζει να δώσω 60ε παραπάνω. τι λέτε?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια εχω ενα PS3 οπου το αγορασα την πρωτη μερα που βγήκε με αποτέλεσμα να μην ειναι στην εγγυηση.

Αλλα χαλασε κατι στο bluray (κλλασικο προβλημα) με αποτέλεσμα να μην διαβάζει παιχνίδια.

Ετσι πείρα στην sony Hellas και μου ειπανε πως με 140ε που δίνουν καινούργιο.

Πειρα και ενα τηλ καπου για επισκευη κ μου ειπανε 80. Αλλα σκεφτομαι οτι για ολοκαινουργιο αξίζει να δώσω 60ε παραπάνω. τι λέτε?

ΝΕW δεν ειναι φιλος, θα σου δωσουν ενα sony ps3 μεσα σε μια σακουλα! Ανακυκλωση ανακατασκευασμενων κανει η sony...τουλαχιστον αυτο εκανε με ps2 και ps1 ....

Link to comment
Share on other sites

Έχει όμως λιγότερη κατανάλωση, είναι πιο αθόρυβο, ενώ έχει και πραγματικό bitstream. Το card reader δεν το είχαν τα 40άρια/80άρια, ενώ για το Linux.. πιστεύω ότι ελάχιστους τους νοιάζει :happy:

Link to comment
Share on other sites

Βασικα τιποτα απο αυτα που δεν εχει το σλιμ δε με ενοχλουν.+ οτι το σλιμ μεταφέρετε ευκολότερα.

τι λετε ρε παιδια? να πάω στην σονυ? παιζει να πάρω σφραγισμένο?

αν ειναι να μην μ δώσουν τζάμπα τα 60 ευρώ παραπάνω. τι λετε?

Link to comment
Share on other sites

προσωπικα λεω να παρεις αυτο που δινει η sony.Γιατι οτι και να ειναι (ακομα και απο χαντακι να το εχουν παρει με ανασκαφη) θα πρεπει να σου δωσουν παλι 1 χρονο εγγυηση.

Ρωτα ομως για καλο και για κακο.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σκέφτομαι να το ανοίξω να προσπαθήσω να το καθαρίσω το ματακι του bluray και αν δε γινει τιποτα το ξανα κλείνω και το δινω στην sony. με 140 δεν ειναι υπεχρεομένη με 140 να μου το αλλάξουν? θα φαινεται απο πουθενα οτι εχω επέμβει?

Link to comment
Share on other sites

Λυση ειναι αυτη? :p

0€ με 200 και που θα δώσω τεραστια διαφορά

δεν πειραζει και να φαινεται αν δε το αλλαξουν θα το στειλω σε ενα καταστημα που το αλλαζει με 80

Link to comment
Share on other sites

Έχει όμως λιγότερη κατανάλωση, είναι πιο αθόρυβο, ενώ έχει και πραγματικό bitstream. Το card reader δεν το είχαν τα 40άρια/80άρια, ενώ για το Linux.. πιστεύω ότι ελάχιστους τους νοιάζει :happy:

To slim το πήρε φίλος μου και δεν είναι πιο αθορυβο από το παλιοτερο. Εχουνε βάλει ανεμιστηρα πάνω που κάνει περισσότερο θόρυβο και επειδή είναι λεπτοτερο μάλλον ζεσταινεται και πιο γρήγορα.

http://www.youtube.com/watch?v=Zquzx5-rHk8&feature=youtube_gdata

στο βίντεο θα δείτε ότι το fat έχει πιο «γλυκό» ήχο.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.