Jump to content



Σωστή αγορά σκληρού ?


intel4ever

Recommended Posts

Αγόρασα αυτόν τον σκληρό μιας τον είδα πολύ δελεαστικό στην τιμή του και την χωρητικότητα του, λοιπόν τι λέτε έκανα καλά ή θα το μετανιώσω ?

Έχει μήπως πάρει κάποιος τον παραπάνω σκληρό για να μου πει εντυπώσεις ?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

4 χρόνια, 8 μήνες, 3 μέρες, 9 ώρες και 17 δευτερόλεπτα.

Δεν μπορείς να ξέρεις μα αυτά αδερφέ, για αυτό έχουμε και τις εγγυήσεις.

και εδώ πάει το όσο μεγαλύτερη τόσο καλύτερη!

Link to comment
Share on other sites

Επίσης θέλω να ρωτήσω και το εξής, αν λέμε (χτύπα ξύλο) χαλάσει ο σκληρός (και δεν έχει ποια εγγύηση ) θα γίνεται να αγοράσω έναν άλλον 2.5 ιντσών σκληρό π.χ 320gb και να τον κάνω εξωτερικό με το κουτί αυτό ?

Το λέω αυτό γιατί δεν έχει ο σκληρός αυτός καμιά βίδα η τίποτα τέτοιο για να τον ανοίξω...

Link to comment
Share on other sites

Δύσκολα μας βάζεις φίλε μου.

Θα πρέπει να το δούμε από κοντά το κουτί για να καταλάβουμε αν ανοίγει ή όχι.

Είναι πιθανό πάντως να μην ανοίγει.

Στέιλε ένα email στην adata για να σε βοηθήσουν.

Link to comment
Share on other sites

Ρωτώ γιατί αν χαλάσει (χτύπα ξύλο) ο σκληρός, τουλάχιστον να πάρω έναν 2.5 να τον αλλάξω...

Έχω δει ότι πουλούν κουτιά όπου κανουν τους 3.5 σκληρούς εξωτερικούς ( αλλά δεν πήγα σε 3.5 λόγο μέγεθος, βάρους και της επιπλέον παροχής ρεύματος ) όμως δεν ξέρω αν υπάρχει κάτι παρόμοιο, έχει πάρει τίποτα το μάτι σας ?

Link to comment
Share on other sites

γενικα μην ανχωνεσε τοσο για τη χρηση του ως απλη θηκη...καθως οι τιμες για μια τετια χεκινανε κατω απο τα 10 ευρο..ο σκληρος μην χαλασει..θηκες υπαρχουν πολλες;)

Στο e-shop/plaisio δεν βλέπω να έχουν...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.