Jump to content



Προσφορές Καταστημάτων (διαβάστε πρώτα το αρχικό post)


jpavly

Recommended Posts

Αυτό το thread δημιουργείται για να μπορούν τα μέλη του TheLab.gr να ενημερώνονται και να ενημερώνουν για όποιες προσφορές πέσει στην αντίληψη άλλων.

Φυσικά για να διασφαλίσουμε την ομαλή του λειτουργία και την αποφυγή παρεξηγήσεων, δημιουργήθηκαν κάποιοι κανόνες ιδιαίτερα για αυτή την περίπτωση:

Κανόνες συμμετοχής στο thread Προσφορές Καταστημάτων:

1. Όταν κάνετε κάποια καταχώρηση, δίνετε link, το είδος και την τιμή που βρήκατε. Αν πρόκεται για φυσικό κατάστημα, περιοχή καταστήματος, τηλέφωνο ή κάποιον τρόπο επικοινωνίας και όποια άλλη πληροφορία βοηθάει στην υπόδειξή της (πχ αν είναι από κάποιο φυλλάδιο).

2. Αναφέρετε μόνο προσφορές. Προσφορές εννοούμε κάποια σεβαστή έκπτωση και όχι ένα κατάστημα που έχει κάποιο είδος απλά φθηνότερα από άλλα.

3. Το thread δεν προσφέρεται για συζήτηση, μην κάνετε άσκοπα σχόλια και συζητήσεις. Επίτρεπονται μόνο παρατηρήσεις και feedback επί των προσφορών, με μέτρο. Αν υπάρχει κάποιο θέμα με μία καταχώρηση κάντε αναφορά του μηνύματος και κάποιος mod/admin θα επιληφθεί επ' αυτού. Οποιαδήποτε άσχετα μηνύματα θα διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση.

4. Μην κάνετε διαμάχες με το ποιος έχει βρει το πιο συμφέρον, αν βρείτε κάτι καλύτερο/όμοιο απλά προσθέστε το στο thread.

5. Μην τοποθετείτε links ή ιδέες για αγγελίες, απευθύνεται αποκλειστικά σε προσφορές καταστημάτων.

6. Αν εντοπιστεί οποιοσδήποτε δόλος ή πλάγια διαφήμιση προσωπικών συμφερόντων τα μηνύματα θα διαγραφούν και ο χρήστης θα αποκλειστεί από το thread μέχρι αποδείξεως του εναντίου.

7. Οποιαδήποτε παράβαση των παραπάνω θα έχει ban για μία ημέρα, για αρχή.

Σε περίπτωση αλλαγής/προσαρμογής των κανόνων, θα ενημερωθείτε άμεσα.

By Astrolabos

Διευκρίνησεις:

i. Οι προσφορές του πλαισίου "μόνο στο κατάστημα" δε γίνονται δεκτές σε αυτό το θέμα μιας και αυτό που ψάχνουμε είναι προσφορές με απόθεμα δεκάδων τεμαχίων και διαθέσιμο online.

ii. Προσφορές του στυλ γίνετε fan στο facebook, myspace, hi5 κτλ και θα δικαιούστε χαμηλότερη τιμή, πάλι δεν γίνονται δεκτές.

By Nephiλiμ

Οι προσφορες για ο,τι αφορα το STEAM εδω παρακαλω:

http://www.thelab.gr/gaming/ta-panta-gia-to-steam-plirofories-nea-99397.html

Έγινε επεξεργασία από jpavly
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 3 years later...

Να το βάλω και εδώ, διότι στο thread των ειδήσεων πολλοί δεν θα το δουν

Free AVG Internet Security 2015 4 Year License | Daily Software Deal

Το key το δοκίμασα σε extended trial έκδοση και μου το έβγαλε valid.

Link to comment
Share on other sites

Να το βάλω και εδώ, διότι στο thread των ειδήσεων πολλοί δεν θα το δουν

Free AVG Internet Security 2015 4 Year License | Daily Software Deal

Το key το δοκίμασα σε extended trial έκδοση και μου το έβγαλε valid.

Το κοίταξα χθες το πρωί και δεν πειστεί ότι είναι πραγματική προωθητική ενέργεια...

Σύμφωνα με την AVG, δε φαίνεται να υπάρχουν νόμιμα κλειδιά για 4-year license (2+2 renewal?). Υπάρχει το ενδεχόμενο στην πορεία να ανακληθεί, όπως είχε συμβεί στο παρελθόν με άλλα κλειδιά για 5 χρόνια που είχαν κυκλοφορήσει.

Link to comment
Share on other sites

μέσω του razer synapse ήρθε gift code για το razer suround pro. Razer Surround Personalized 7.1 Gaming Audio Software - Razer United States

δεν ξέρω ποιοι το δικαιούνται. εγώ έχω deathadder 2013. όποιος έχει κάποια συσκευή razer και τον ενδιαφέρει το πρόγραμμα ας δοκιμάσει.

Link to comment
Share on other sites

Kάποια μλκα έχουν κάνει σίγουρα, αλλά ας πρόσεχαν.

Έριξα την παραγγελία και βλέπουμε... :p

125€ δεν έχει πουθενά στον κόσμο, ακόμα και στο newegg/amazon US ~$209.99!

Corsair Dominator Platinum, 16GB (2x8GB), DDR3 - Easy Buy World

Dominator® Platinum with Corsair Link Connector — 1.5V 16GB Dual Channel DDR3 Memory Kit (CMD16GX3M2A1866C10)

Το άλλαξαν σε 2 Χ 4 = 8γίγα

Link to comment
Share on other sites

Sorry, this Seller doesn’t deliver to Greece :sorry:

Edit: Άκυρο, μάλλον ισχύει... πειρασμός!!!

Έγινε επεξεργασία από eloydark
Link to comment
Share on other sites

Να το βάλω και εδώ

Overclockers UK offers XFX Radeon R9 290 for £199 with promo code | KitGuru

In a bid to get the XFX Radeon R9 290 4GB graphics card for £199, one needs to order it from Overclockers UK and enter the “XFX290PROMO” promo code to get the low price and free shipping for the whole order.

attachment.php?attachmentid=64842&stc=1&d=1414276881

Link to comment
Share on other sites

Που λέει πόση εγγύηση έχει;

Το Amazon δίνει ένα χρόνο. Η ίδια η εταιρία δεν ξέρω πόσο.

edit:

3 years warranty

http://ocz.com/consumer/vertex-460-sata-3-ssd

Έγινε επεξεργασία από FANISTELROOY
Link to comment
Share on other sites

[cpu coolers/watercooling]Corsair Hydro Series H110@Buy-more €85,09

Buy-more

Corsair Hydro H110

Skroutz -30%

https://www.skroutz.gr/s/2901640/Corsair-Hydro-Series-H110.html

Τα μεταφορικά στα €6 απ ότι είδα.

Δεν ξέρω για την αξιοπιστία του καταστήματος, εγώ έριξα μια παραγγελία με παραλαβή στο κατάστημα, για να δούμε.

Είναι το πρώτο μου μήνυμα στο site, στο γειτονικό που ήμουν και συμμετείχα στις "Προσφορές", ο μοναδικός mod που βάλανε υπεύθυνο σε κάνει ban ακόμα και αν κάνεις like σε post που δεν του αρέσουν:TD:

Δεν ξέρω τι κίνηση έχει το εργαστήρι αλλά ελπίζω να αναπτυχθεί το thread αυτό για να ωφελείται ο κόσμος

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.