Jump to content



Recommended Posts

:to_pick_ones_nose3:

Βασικά μου φαίνεται ότι χρησιμοποιούν αποκλειστικά την μηχανή του Fallout3 χωρίς εμφανείς προσθήκες

Αυτό μπορεί να σημαίνει 2 πράγματα: είτε ασχολήθηκαν τόσο με την πλοκή και το gameplay που δεν είχαν χρόνο για eyecandy (αν όντως αυτό συμβαίνει τα συγχαρητήριά μου:daisy:) είτε είναι μια προσπάθεια για προώθηση ενός ημιτελούς τίτλου που στόχο έχει το κέρδος της εταιρίας από τους αφελείς καταναλωτές.

Προσωπικά δηλώνω οπαδός της σειράς (F1,F2,Ftactics,F3) και αν και το τελευταίο F3 δεν είχε μεγάλη σχέση με τα masterpieces 1&2, ομολογώ ότι το έπαιξα με ιδιαίτερη ευχαρίστηση. Ελπίζω να γίνει το ίδιο και με το New Vegas :bigsmile:

και το tactics? μωρέ μπράβο . :p εμένα μου φάνηκε μεγάλη αποτυχία

Link to comment
Share on other sites

Ποιος είπε ότι δεν ήταν :p

Αποτυχία δε θα τολεγα, ομολογώ ότι διέφερε αρκετά από τα F1 και F2 σε βαθμό που άξιζε να το δοκιμάσεις. Εγώ το τερμάτισα απλά και μόνο επειδή ήταν fallout :to_pick_ones_nose3:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Στα γραφικα ειναι ολοιδιο με το Fallout 3...

Θα μπορουσαν να την βελτιωσουν την μηχανη της Bethesda εδω που τα λεμε η οποια αρχιζει και δειχνει καπως γερασμενη...

Τα Textures ειναι...ΜΑΠΑ :hm: (εκτος και αμα στο βιντεο το παιχνιδι ειναι απο κονσολα)

Και οι χαρακτηρες μεσα στο παιχνιδι κινουνται σαν ξυλαγγουρα και δεν εχουν καμια εκφραση στο προσωπο τους :hm:

Δεν μπορω να πω οτι ειμαι και τοσο ενθουσιασμενος, θυμιζει περισσοτερο DLC του Fallout 3 παρα καινουργιο παιχνιδι

Fallout: New Vegas (Preview Gameplay) [HD]

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=9fpjdP6DsV0]YouTube - Fallout: New Vegas (Preview Gameplay) [HD][/ame]

Έγινε επεξεργασία από Vasot
Link to comment
Share on other sites

Κοίτα, δεν ξοδεύεις χρόνο και χρήμα για μια μηχανή γραφικών που θα χρησιμοποιήσεις μονο σε ενα παιχνίδι.. Νομίζω πως η προτεραιότητα του συγκεκριμένου παιχνιδιού είναι η αναζήτηση / περιπλάνηση και το μέγεθος του κόσμου.. αν θες καλά γραφικά πας στο crysis μετα ομως ολοι θα γκρινιάζουν οτι δεν το παίζει το PC τους ...ειναι δίκοπο μαχαίρι.. θα μπορούσαν (δεν ξερω αν θα γινει) να κανουν και ενα multiplayer τμήμα για να δώσει μια διαφορετική νότα

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

War never changes που λεει και ο Ron Perlman

Ο συνδιασμος μουσικης περιβαλλοντος που εχει αυτη η σειρα δεν υπαρχει...

Τι να τα κανεις τα γραφικα... αν θες γραφικα παιξε crysis, this is serious business:upside:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.