Jump to content



Χρεοκοπία Ελλάδας


Chosen

Recommended Posts

Στην Κίνα που αυτοκτονούν οι εργάτες, έχουν κομμουνισμό και όχι καπιταλισμό, ή έστω μια σύγχρονη μορφή του.

Επειδή έτσι λένε? Αν είναι έτσι και εδώ έχουμε Σοσιαλισμό (ΠΑΣΟΚ), όπως σοσιαλισμό είχαμε και όποτε κυβέρνησε το ΠΑΣΟΚ. Α και δημοκρατία! ναι, έχουμε και και Δημοκρατία στην Ελλάδα, μην το ξεχνάμε.

Link to comment
Share on other sites

Ο Κομμμουνισμός κατά την άποψή μου είναι σαν έναν γέρο ασθενή σε κόμμα που τον συντηρούν και δεν τον αφήνουν να πεθάνει εδώ και χρόνια.

Καλύτερα να αρχίσουν να σκέφτονται μια άλλη αριστερά... ίσως προκύψει κάτι καλύτερο. Ο κομμουνισμός σάπισε...

Link to comment
Share on other sites

Πλεον πιο πολυ δημοκρατια μπορεις να εχεις μεσα απο ενα ολιγαρχικο καθεστως

παρα απο σοσιαλιστικο.

Ο κομμουνισμος ειναι φασισμος και το αντιθετο.

Αρκει μονο να κοιταξεις στο παρελθον,αλλα οι αριστεροι της σημερινης εποχης ειναι

αυτοι που σου λενε την ιστορια οπως ακριβως την εγραψαν τα βιβλια του οεδβ...

Πλεον εχουν ελλειψεις σοβαρες στον εγκεφαλο (ιστορικα εστω) και δε μπορει να γινει κατι γιαυτο.

Link to comment
Share on other sites

Διαδικτυακή πρωτοβουλία για υποψηφιότητα Παπανδρέου | πολιτικη | ethnos.gr

αν δεν είναι τρολλιασμα, είμαι έτοιμος να σκίσω τα ιμάτιά μου και να βγάλω το δίκανο από την ντουλάπα :triniti:

Link to comment
Share on other sites

Διαδικτυακή πρωτοβουλία για υποψηφιότητα Παπανδρέου | πολιτικη | ethnos.gr

αν δεν είναι τρολλιασμα, είμαι έτοιμος να σκίσω τα ιμάτιά μου και να βγάλω το δίκανο από την ντουλάπα :triniti:

Θα πρέπει να εύχεσαι να μην είναι τρολαρισμα και η κίνηση να επιτύχει τον σκοπό της

Link to comment
Share on other sites

Πήραν κανεναν συγγενή/φίλο/γνωστό σας από τράπεζα για τα ομόλογα + PSI ?

Έναν θείο μου στο χωριό του είπαν να αποδεχτεί το κούρεμα έτσι ώστε από τα 5000Ευρώ (που έδωσε το 2008) να πάρει μέσα σε 2 χρόνια 750Ε και άλλα ~1700 μέσα σε 30 χρόνια με 'προνομιακό' επιτόκιο. Ελπίζω να μην θυμηθεί ο θείος το όνομα εκείνου και κατέβει στην τράπεζα αυριο να τον βρεί, θα γελάσουν και οι τοίχοι. :hehe: :hehe:

(αν και δεν είναι για γέλια να σου τρώνε τις οικονομίες)

Link to comment
Share on other sites

αυτά είναι. ούτε ιδιωτική περιουσία, ούτε λεφτά. Δοκιμάζουν τα όρια του κόσμου. Και ο κόσμος δεν αντιδράει. Συσσωρεύεται η οργή. Θέλω να δω τι θα γίνει μόλις αντιδράσουμε όμως. Που θα κρυφτούν όλοι τους.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Διαδικτυακή πρωτοβουλία για υποψηφιότητα Παπανδρέου | πολιτικη | ethnos.gr

αν δεν είναι τρολλιασμα, είμαι έτοιμος να σκίσω τα ιμάτιά μου και να βγάλω το δίκανο από την ντουλάπα :triniti:

Απάτη με το κείμενο υπέρ του Γιώργου Παπανδρέου που ζητούσε υπογραφές για να παραμείνει στην ηγεσία του ΠΑΣΟΚ..

απάτη ειναι, ειδοπίησαν τους χακεράδες στην ΔΗΕ.... το αστείο είναι, οτι υπάρχουν ακόμη, άνθρωποι να το πω,

κοιμησμένοι να το πω, τελος παντων, που το υπέγραψαν 574 φορες......

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.