Jump to content



Χρεοκοπία Ελλάδας


Chosen

Recommended Posts

Όσοι το πήγαμε λίγο παραπέρα από τις ψυχαναλύσεις και τους Ευαγγελάτους με το θέμα Λιαντίνης, έχουμε δει τη χαρά και την ικανοποίηση της συζύγου του για όλη την αγάπη μας στο πρόσωπο αυτό.

Συγκινητικότατο αυτό που είδες. Την αίτηση διαγραφής (αρπαγής) του liantinis.gr (νυν liantinis.org) προφανώς δεν την είδες ποτέ, για να δεις πόσο πολύ ενδιαφέρεται η κυρία αυτή (και η κόρη της) για το έργο που άφησε πίσω του ο Λιαντίνης. Ήταν κακόπιστη, παραπλανητική και προσέβαλλε τη μνήμη του νεκρού η συγκεκριμένη σελίδα, γιατί είχε αποσπάσματα από τα βιβλία του και βίντεο από τις ομιλίες του, και συζητήσεις πάνω στο έργο του.

Link to comment
Share on other sites

Κινημα αλληλεγγυης υπερ της ελλαδας . . .

Ξυπναει η ευρωπη σιγα σιγα και συμπαραστεκονται γιατι "διαλυουν τις κοινωνικες ταξεις".

Τι λε ρε δικε μου, επρεπε να μας ριμαζουν 2 χρονια για να δουν οτι τους ερχεται το καπελο και δε θα μεινουν ανενοχλητοι...

ΕΔΙΤ:

Και λιγο απολα, ισως και αστειο αλλα με αξιολογα σχολια.

Προς ολους τους εξυπνους που δε προλαβε να προσλαβει το ΔΝΤ

και μας πρηζουν πως η ελλαδα εχει κακη οικονομια και χρωσταει και αυτη.

http://9gag.com/gag/3388068

Έγινε επεξεργασία από jiohkor3
Link to comment
Share on other sites

Η πολιτική χωρίς ηθική, είναι η ηθική των τυράννων

Παρεμπιπτόντως, τα ναυπηγεία του Σκαραμαγκά στήθηκαν πάνω σε οικόπεδο του δημοσίου και από την εποχή του Σταύρου ( κυανοπώγων ) Νιάρχου δεν πληρώθηκε ποτέ ενοίκιο.

Έτσι γίνομαι και εγώ επιχειρηματίας

Έγινε επεξεργασία από ΓιαγκΤ
Link to comment
Share on other sites

Η γιαγιά με τη μπέρμπερυ τσαντούλα είναι η επιτομή της μ@λακίας.

Δυστυχώς η αγανάκτιση του κόσμου δεν έχει φτάσει στο επίπεδο του να πάει στο τμήμα της Ν. Ερυθραίας (ψηφίζει ο Γιωργάκης και ο Παπακωνσταντίνου εκεί) να τους κάψει ζωντανούς.

Link to comment
Share on other sites

Νεα ερυθραια κηφισιες εκαλες δεν εχουνε αγανακτισμενους.

Μονο και μονο για να πας εκει πανω απο αλλα προαστια της αθηνας θελει ταξιδιωτικο

γραφειο. Τωρα για τα υπολοιπα στις απλες λιτες γειτονιες...αμφιβαλω αν θα πανε κανα δυο παρεες και αλλες 2 για κραξιμο.

Link to comment
Share on other sites

all day

all night

all day

all night

ΓΟΥΑΤ ΔΕ ΦΑΚ !

Υπέρ του ευρώ ο Τσίπρας!

Τζουλια με κοβω να ψηφιζω, ετσι κι αλλιως ειτε ψηφιζει καποιος με το πανω το κεφαλι ειτε με το κατω δεν εχει διαφορα σε αυτον τον τοπο :wall:

Link to comment
Share on other sites

Όργιο αυθαιρεσίας: Ξενοδοχείο 6.200 τ.μ. πλήρωνε τέλη για 60 τ.μ. - NEWS247

κάτι τέτοια βλέπεις, και ξανασκέφτεσαι τις δηλώσεις πάγκακου. 15.000 κτίσματα ηλεκτροδοτούνται χωρίς ρολόι. και αυτά μόνο στο Ζάντε.

Link to comment
Share on other sites

"Οι αντιδράσεις είναι τριών ειδών. Καταρχήν από κόμματα της Αριστεράς που θεωρούν την απόδοση δικαιοσύνης χαράτσι. Από αυτούς που απέκρυπταν χιλιάδες τετραγωνικά και προφανώς θίγονται. Και τέλος από μη επαρκώς ενημερωμένους.

:TD:

Link to comment
Share on other sites

Ο κ. Σταύρος Δήμας θα είναι επικεφαλής (του επικρατείας) - όπως ήδη έχει γράψει το newpost.gr - αφού προορίζεται για πρόεδρος της Βουλής. Ο γιός του κ. Δήμα χάριν της παραδόσεως θα είναι υποψήφιος στην Κορινθία.

Κατά τα άλλα όχι στην οικογενειοκρατία ε;

JohnnieWalker460.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πεφτω απ' τα συννεφα.... (παλι) :hehe:

Εκτεταμένη νοθεία στις εκλογές του ΠΑΣΟΚ καταγγέλλει ο Στέφανος Τζουμάκας

Σε πολλά εκλογικά τμήματα δεν παρέχονταν λευκά ψηφοδέλτια.

Δεν παρέχονταν φάκελοι γεγονός που συνιστά ευθεία παραβίαση της αρχής μυστικότητας

Δεν εδίδετο απόδειξη για τη συνδρομή και δεν τηρήθηκε ονομαστικός κατάλογος συνδρομών για να μπορεί να «φουσκωθεί», εκ των υστέρων το αποτέλεσμα.

Περιέφεραν ψηφοφόρους σε περιοχές της Αθήνας.

Link to comment
Share on other sites

Μπεεεε ρε πρόβατα, μπεεε.

Καρκίνο ρε... πραγματικά καρκίνο υπάνθρωποι.

Μάλλον συχνάζεις webwar ε

Προς τι τέτοια σχόλια άπο άνθρωπο που (νομίζω) εγκατέλειψε το καράβι;

Συγχώρα με αν τυχόν σε ενοχλησε αυτό, αλλά και εμένα με ενοχλούν οι εκφράσεις μίσους.

Όχι επειδή είμαι πρόβατο (αυτό που νομιζω οτι εννοεις) αλλά επειδή το έχω σαν αρχη.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.