Jump to content



Χρεοκοπία Ελλάδας


Chosen

Recommended Posts

[MENTION=5299]Tsakonas[/MENTION] Πες μου που θα είσαι δικαστικός αντιπρόσωπος να έρθω να κομματοσκυλιάσω δίπλα σου!! (όχι αλήθεια πες, μπορεί κάποιος γνωστός να είναι εκεί)

default.gif

Οκ, ξέρω ότι ακούτε κομματόσκυλο και αφρίζετε, και θεωρείτε σαν κομματόσκυλα οποιονδήποτε συμμετέχει σε κάποιο κόμμα, και καλά κάνετε, και δυστυχώς δεν μπορώ να σας πείσω ότι δεν είναι όλα τα χρώματα (των κομμάτων) ίδια.

Αλλά ενώ αυτά που λέει ο Τσάκωνας είναι σοβαρά και κατακριτέα και μακάρι να μπορούν όλοι οι δικαστικοί αντιπρόσωποι να κάνουν το ίδιο, από την δικιά μου (μικρή) εμπειρία σαν εκλογικός αντιπρόσωπος στις ευρωεκλογές δεν είδα τίποτα τέτοιο.

Βέβαια, εκεί δεν έχει σταυρούς και μανούρες, αλλά αντιπρόσωπο κόμματος να μπαίνει στο παραβάν δεν είδα.

Το μόνο που είδα ήταν τον γλειώδη ΠΑΣΟΚΟ να κάνει κουμάντα και να το παίζει παντογνώστης στην είσοδο του σχολείου..

Link to comment
Share on other sites

εκανα αιτηση για δικαστικος αντιπροσωπος..το σκεφτομαι σοβαρα να στειλω αστυνομια σε οποιον εχει διοριστει εφορευτικη επιτροπη και δεν παρουσιαστει.

Για αλλη μια φορα παντως,οσοι διοριστειτε εφορευτικη επιτροπη,πηγαινετε να επιβλεπετε.Τα κομματοσκυλα που στελνουν τα κομματα για καταμετρησεις ειναι εντελως αδιστακτα.Ειδατε στην τιβι ποσα μαυρα εκατομμυρια ευρω εχουν παραχθει απο σκανδαλα.Οπως καταλαβαινετε ,ειναι πολυ ευκολο για καποιον με μαυρα εκατομμυρια να επεμβει σε μια διαδικασια που ΔΕΝ επιβλεπεται απο τον λαο.Ισως το αποτελεσμα ναναι προδιαγεγραμμενο απο τωρα,αλλα τουλαχιστον καντε οτι μπορειτε...

Όσο τα κομματόσκυλα αντί να τα κρεμάμε για παραδειγματισμό τους κάνουμε like στο facebook επειδή τους πάει το ταγιέρ και η γραββάτα, προκοπή δεν θα δούμε.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=5299]Tsakonas[/MENTION]

Τα εκλογικά μου δικαιώματα είναι στο χωριό και δε θα μπορέσω να πάω. Ζήτησα να τα μεταφέρω Αθήνα και μου παν οτι πλέον δε γίνεται. Είχα λέει προθεσμία μέχρι τον περασμένο Οκτώβρη.

Εφόσον δε μπορώ να ψηφίσω μπορώ τουλάχιστον να μπω εφορευτική επιτροπή με κάποιοα τρόπο?

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=5299]Tsakonas[/MENTION]

Τα εκλογικά μου δικαιώματα είναι στο χωριό και δε θα μπορέσω να πάω. Ζήτησα να τα μεταφέρω Αθήνα και μου παν οτι πλέον δε γίνεται. Είχα λέει προθεσμία μέχρι τον περασμένο Οκτώβρη.

Εφόσον δε μπορώ να ψηφίσω μπορώ τουλάχιστον να μπω εφορευτική επιτροπή με κάποιοα τρόπο?

συνηθως διοριζονται οι εφορευτικες επιτροπες.Εμφανισου σε καποιο εκλογικο τμημα το σαββατο 5 μαιου που θα τσεκαρουν οι δικαστικοι αντιπροσωποι τις αιθουσες ,και πες σε κανεναν "oh hai ,αμα δεν σουρθουν οι διορισμενοι κοπριτες θελω να συμμετεχω στην εφορευτικη επιτροπη"

μπειρία σαν εκλογικός αντιπρόσωπος στις ευρωεκλογές

στις ευρωεκλογες ελαχιστα παιζονται και λιγο ενδιαφερει να βγει καποιος εναντι αλλου.Το ενδιαφερον ειναι στις δημοτικες και στις βουλευτικες.

Έγινε επεξεργασία από Tsakonas
Link to comment
Share on other sites

Αν η ομοφοβία είναι ψυχική παρέκκλιση, το "ομοφυλόφιλο κάτοπτρο" που αλλοιώνει τα πάντα αποθεώνοντας την επιδερμική ερωτική πράξη, είναι βαριά ασθένεια.

BALIA_171950983.jpg

Επειδή ζητάει την ψήφο μας : /

Και η μικρότητα είναι εξίσου βαριά ασθένεια

Link to comment
Share on other sites

αφήστε το κβ και κατεβείτε στο δρόμο

[MENTION=432]dellman[/MENTION]

OT

σωστός, εσύ όμως κάνε μία εξαίρεση και πιάσε το πληκτρολόγιο να απαντήσεις κάνα ΡΜ ή ακόμη καλύτερα να μεταφέρεις...μαρούλια

ΟΤ(/off}

Link to comment
Share on other sites

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=6PPdhSF_n3Y&feature=related]Πάνος Καμμένος: «Να πάψει η ομερτά της σιωπής» - YouTube[/ame]

παλιο αλλα καλο για φρεσκαρισμα μιας και εκλογες ερχονται

Έγινε επεξεργασία από jiohkor3
Link to comment
Share on other sites

Αν η ομοφοβία είναι ψυχική παρέκκλιση, το "ομοφυλόφιλο κάτοπτρο" που αλλοιώνει τα πάντα αποθεώνοντας την επιδερμική ερωτική πράξη, είναι βαριά ασθένεια.

BALIA_171950983.jpg

Επειδή ζητάει την ψήφο μας : /

Καλά πρέπει να είσαι πολύ GAY στο κεφάλι για να το πεις αυτό μετά το θάνατο ενός ανθρώπου. :wall:
να πω κάποια πράματα γιατί ξέρω το background του Βαλιανάτου

1ον, αν όντως ήταν ομοφοβικός ο Μητροπάνος, εντάξει ας ήταν, αν είχε αναφέρει και σε στίχο κάτι, τότε δεν παίζει να τον ακούσω ποτέ ξανά στη ζωή μου (όχι ότι χώνευα ποτέ τα κομμάτια του, Ελληνικά δεν ακούω εδώ και χρόνια ούτε μου αρέσουν).

2ον, (νομίζω το είπα αλλού), αν δεν σου αρέσει μια γνώμη, μη τον ψηφίσεις ούτε σχολιάσεις, ignore that opinion.

από εμένα είναι συγχωρεμένος, έχει κάνει τόσα άλλα ευχάριστα, ας είχε στο σχόλιο μια πηγή/link/κάτι να πει γιατί τον θεωρεί έτσι.

Προσωπικά πιστεύω σε ένα θάνατο, κάποιος θα χαρεί και θα κάνει μπάτσελορ πάρτυ, κάποιος άλλος θα κλαίει με μαύρα δάκρυα. Εξαρτάται τι μετράει ο άνθρωπος που απήλθε στον κάθε ένα.

Ποιο κόμμα εκπροσωπεί ο Βαλιανάτος; :hmm:

Link to comment
Share on other sites

Για γέλια η για δάκρυα είναι αυτό το post τώρα;

Αφού δεν ακούς ελληνικά εδώ και χρόνια ρε φίλε μου, αφού δεν σου αρέσουν...(βλαχοφέρνουν προφανώς...) και είναι και anti-european, τι απαντάς όπως ο ίδιος λες;

"ignore that opinion".

Μην ερεθίζεις...

Link to comment
Share on other sites

..Καλά ντε, μη μας δείρεις κιόλας!

δεν είμαι Ελληνικής νοοτροπίας, τι να κάνω δηλαδή; Ούτε τους Έλληνες συμπαθώ ιδιαίτερα, ούτε τη νοοτροπία τους (το παραδέχεσαι στο διπλανό thread αυτό και εσύ ο ίδιος). Πέρα από αυτά έχω βαρεθεί να τσακώνομαι και για χαζομάρες (δεν μιλάω για forum, έξω όλοι έχουν σαλέψει, και οι δημόσιοι έχουν καβαλήσει καλάμι)

όταν οι άλλοι βλέπανε Champions league, εγώ έβλεπα baseball και αμερικάνικα κανάλια (ο μοναδικός λόγος που έβαλα hol tv κάποτε), δεν το λέω να δείξω κάτι αλλά δεν μου αρέσουν και οι κάγκουρες εξ' άλλου. Το έχω πάρει απόφαση ότι δεν γεννήθηκα στο σωστό μέρος. Αν βγει η πράσινη κάρτα τυχερός θα είμαι :shout:

Link to comment
Share on other sites

Κωλοτουμπες γνησιας καλης δεξιας νδ αδωνι κτλπ.

Γενικα: αν η κωλοτουμπα δεν ερχεται απο απειλες πρακτορων και διπλωματων τραπεζιτων,

ας ερθει αλλη βουλη.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=TlCygdb7leA&feature=related]Ο Πάνος Καμμένος στην ΝΕΤ 26/3/2012 - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Ισως γινω κουραστικος, αλλα δεσμευεται δημοσια.

Πολλα ειναι ιδια στις εκπομπες.

Ο Πάνος Καμμένος στον ΣΚΑΪ 2/4/2012 - YouTube

Δεσμευεται δημοσια και τα παπακια μου κουνιουνται, δεσμευση το λες αυτο ? Σαν τον κωστακη που ελεγε το 9 πως αμα βγει θα μας βγαλει σε 1 χρονο απτην κριση ?

Ισως γινω λαικιστης©, αλλα δεσμευση ειναι οταν βγαινει ο αλλος στο χαζοκουτι να ανοιγουν τις τηλεφωνικες γραμμες και να του λεει ο τηλεθεατης το αυτονοητο " ελα δω ρε μ@λακα, λες οτι σε ενα χρονο θα κανεις αυτο και αυτο, ωραια εγω σου δινω τα κλειδια της χωρας, αν σε 1 χρονο δεν εχεις κανει αυτα που υποσχεσαι τοτε θα πας φυλακη να πουλας τσιγαρα στον ακη, ΔΕΧΕΣΑΙ ? "

Βtw εφοσον ψηφιζω στην Α' αθηνων εχω 2 πολυ σοβαρους λογους για να ψηφισω Νεα Δικτατορια

634656236665730313olga_kefalogianni%20vouli.jpg

ΡΑΟΥΡ :inlove:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.