Jump to content


Τις προτάσεις σας για επιλογή oθόνης για ps3/ pc


knut

Recommended Posts

Ενδιαφέρομαι να αγοράσω μία οθόνη κυρίως για το ps3, την οποία υπάρχει περίπτωση να χρησιμοποιήσω και για pc monitor. Σκέφτομαι για Full HD, widescreen (βασικά παίζει να μν υπάρχει Hd μη wide τεσπα), κοντά στις 23 ίντσες. Βασικά ψάχνω μία λύση που να διατηρεί τη σχέση απόδοσης/οικονομίας. Μπορώ να διαθέσω περίπου μέχρι 200 εούρα. Επειδή δε γνωρίζω τι παίζει στην αγορά, μπορεί να ζητάω πολλά, οπότε γράψτε τις προτάσεις σας και ας ξεφεύγουμε λιγάκι. Επίσης, τι χαρακτηριστικά πρέπει να προσέχω από μόνος μου όταν πάω να ψάξω για μία οθόνη πέρα από το να τη δω με τα ματάκια μου? Ευχαριστώ ντουντς!

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορείς να ανέβεις λίγο ~50 ευρώ, πάρε αυτή: http://www.plaisio.gr/Sound-Vision/Home-Cinema/Televisions/Samsung-SM-2333HD-LCD-TV-Monitor-23-SM-2333HD.htm

Τη έχω και για το PC και για το PS3 αλλά και σαν τηλεόραση στο υπνοδωμάτιο και μπορώ να σου πω ότι τα καταφέρνει εξίσου καλά και στις 3 αποστολές της...

Σίγουρα θα υπάρχουν και καλύτερες λύσεις σε επίπεδο "μόνο οθόνη" ή "μόνο TV" αλλά χωρίς το "multi" του χαρακτήρα της.

... Έχει και ψηφιακό δέκτη MPEG-4 ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.