Jump to content



Πειτε ο,τι θελετε......


jax7480

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από PGM [Σήμερα, στις 11:32]

Εδω και καιρο ψηνομαι να αλλαξω κουτακι γιατι το Chieftec του Rootx ειναι σαν το γιοφυρι της αρτας. Εχω κολλησει ασχημα στο Lian-Li PC70 , το γνωστο παλιο full tower της Lian-Li. Το προβλημα μου ειναι οτι επειδη ειναι παλιο μοντελο, μηπως σταματησουν να το βγαζουν με αποτελεσμα να μην υπαρχουν διαθεσιμα τα διαφορα extra του.

Για επιλογη αλλου κουτιου λιγο δυσκολο το κοβω γιατι πολυ απλα δεν μου αρεσουν καθολου τα αλλα. Η τιμη που το βρισκω ειναι ιδιατερα ελκυστικη , γυρω στα 200 τελικη.

Ακουω γνωμες .....

εγω θα στο ξαναπω.....

ακομα καθεσαι???

ειδικα για τα χρηματα που λες ειναι μακραν οτι καλυτερο your money can buy....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34,9k
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από spc

Καλά, μιλάμε για μεγάλο θράσος!

OK, είπαμε να κόψουμε τα self quotes, αλλά εσύ το παράκανες.... που να καταλάβει ο μέσος χρήστης, ότι δεν τα χώνεις στον Κοπρίτη πχ :hehe:

Link to comment
Share on other sites

τι παθατε βρε σεις, συγχιστηκατε?:hehe:

ελλαντα ρε , σημερα πηγα στη ΔΟΥ χαλανδριου για να δωσω τη δηλωση και μονο ανακριση δε μου κανανε , αυτο δεν ειναι δηλωση ειναι ανακριση λεμε

Link to comment
Share on other sites

Θυμηθηκα κατι στιχους απο κατι τυπακια που ειχαν ενα συγκρότημα την "Αντίδραση"

- Ε-ε-Ελληνα εισαι σκουληκι....Η Ακρόπολη δεν σου ανήκει

- Ε-ε-Ελληνα κεραταααα....Σε δουλευουν κανονικά !

Κατι ηξεραν !!!

Link to comment
Share on other sites

γιατι ρε σεις πρωτη φορα θα ειναι? μας ρωτησανε για το ευρωπαικο συνταγμα , η ΕΣΤΩ μας ειπανε καμμια κουβεντα για αυτο? αντε ρε , δεν ειναι κρατος αυτο, αυτο ειναι μπουρδελο οτι φαμε και οτι πιουμε

Link to comment
Share on other sites

Έχω τον ενσωματωμενο codec 5.1 της μητρικής (MSI 875P Neo LSR) και έχω στη διάθεσή μου και μια Creative live player 5.1. Έχω τα OZAKI dotodot 500 (2.1). Να βάλω την Creative ή δεν θα δω καμιά διαφορά και απλώς θα πιάνει χώρο στο κουτί;

Υ.Γ.: Το οτι άμα βαραίνουν τα πράγματα σε ένα παιχνίδι και κολάει κάπως ο ήχος μπορεί να οφείλεται στην κάρτα ήχου ή φταίει αποκλειστικά ο CPU;

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από YDinopoulos

Θυμηθηκα κατι στιχους απο κατι τυπακια που ειχαν ενα συγκρότημα την "Αντίδραση"

- Ε-ε-Ελληνα εισαι σκουληκι....Η Ακρόπολη δεν σου ανήκει

- Ε-ε-Ελληνα κεραταααα....Σε δουλευουν κανονικά !

Κατι ηξεραν !!!

ειναι panx-romana

και εχει και συνεχεια

και λενε πως ειναι ελληνες πως ειναι δημοκρατες

απογονοι του Περικλη ζητω οι αυταπατες

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Makis Hourdakis

Εμα πια! Παράγγειλα σε CD το SP2. Βαρέθηκα να το κατεβάζω κάθε φορά... Για να δούμε πόσο γρήγορα θα έρθει...

Τοσα περιοδικα το εδιναν οταν πρωτοβγηκε βρε Μακη...:):)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.