Jump to content


Πειτε ο,τι θελετε......


jax7480

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Makis Hourdakis

Εμα πια! Παράγγειλα σε CD το SP2. Βαρέθηκα να το κατεβάζω κάθε φορά...

LOL

Μετά την πρώτη φορά που το κατέβασες, γιατί δεν το έγραψες εσύ σε ένα CD;;;

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34,9k
  • Created
  • Last Reply

Μια φορά είχα καταφέρει να το βρώ και να ΣΩΣΩ αλλά δυστυχώς το Ελληνικό γιατί το έψαχνα για ένα σύστημα που μου είχαν φέρει να φτιάξω. Το θέμα είναι οτι εγώ έχω αγγλικά win και δε θυμάμαι από πού το είχα βρει και από μια επιφανειακή αναζήτηση στο site τους είδα οτι απλώς το κατέβαζες από το Windows update ή το παράγγελνες σε CD. Τέσπα. Τώρα το παράγγειλα, έτσι κι αλλιώς τσαμπέ είναι. Ας έχω τουλάχιστον το SP2 αυθεντικό... :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Makis Hourdakis [Σήμερα, στις 13:19]

Το θέμα είναι οτι εγώ έχω αγγλικά win και δε θυμάμαι από πού το είχα βρει και από μια επιφανειακή αναζήτηση στο site τους είδα οτι απλώς το κατέβαζες από το Windows update ή το παράγγελνες σε CD.

Ναι, πολύ καλά κρυμμένο (καταχωνιασμένο θα έλεγα) στο Νο9 των Most Popular Downloads της Microsoft...

Link to comment
Share on other sites

F**K περναω τη χειροτερη γριπη που εχω περασει. 38.5 εχωντας παρει πρην 6 ωρες 2 depon και πριν 2 ωρες 3 egicalm των 100mg!!!

τιποτα δεν με πιανει! :(

Κριμα γιατι απο week πρεπει να αρχηζουμε να ετοιμαζομαστε ετοιμαζομαστε πυρετοδως,

μεσα σε 1 μηνα θα εχουμε ... εκπληξεις ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από esdee [Σήμερα, στις 00:10]

F**K περναω τη χειροτερη γριπη που εχω περασει. 38.5 εχωντας παρει πρην 6 ωρες 2 depon και πριν 2 ωρες 3 egicalm των 100mg!!!

τιποτα δεν με πιανει! :(

Κριμα γιατι απο week πρεπει να αρχηζουμε να ετοιμαζομαστε ετοιμαζομαστε πυρετοδως,

μεσα σε 1 μηνα θα εχουμε ... εκπληξεις ;)

...και τι είναι ρε τα egicalm.......dry ice cubes.....και τα πετάς μέσα στο κάνιστρο........:unsure:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από doctor

...και τι είναι ρε τα egicalm.......dry ice cubes.....και τα πετάς μέσα στο κάνιστρο........:unsure:

:confused: κανονικα μονο των 500mg με πιανουν,

τα ειχα συνηθισει απο τοτε απο τοτε που επαιζα basket επι 6 μηνες με αλιωμενο εσω μηνισκο. αλλη πονεμενη ιστορια αυτη :(

ο λαιμος μου ειναι χαλια (γιατρε σου εχω Photo :D ) με εχει τιγκαρει ο ορηλα στις αντιβιωσεις + αντιφλεγμονωδη + ...+ ...

σου υποσχομε οτι ΤΟΣΟ χαλια λαιμο δεν εχεις ξαναδει!

Link to comment
Share on other sites

Περαστικα esdee(πολυ πακετο τα γονατα,αστα)!!Αληθεια δεν κανονιζουμε κανενα μπασκετακι με ατομα απο το φορουμ?Φαση θα εχει!Αλλο ειναι ομως το προβλημα μου, επειδη ο επεξεργαστης μου παιζει να εχει καει.. χρειαζομαι καποιο μηχανημα(Α64 939) να το δοκιμασω.Οποιοσδηποτε ενδιαφερεται μπορει να στειλει καποιο πμ.Κυριακη ειναι αυριο..πως θα περασει η μερα?:whistling

ΕDIT:Ξεχασα να αναφερω..ΜΟΝΟ Αθηνα!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από esdee

:confused: κανονικα μονο των 500mg με πιανουν,

τα ειχα συνηθισει απο τοτε απο τοτε που επαιζα basket επι 6 μηνες με αλιωμενο εσω μηνισκο. αλλη πονεμενη ιστορια αυτη :(

ο λαιμος μου ειναι χαλια (γιατρε σου εχω Photo :D ) με εχει τιγκαρει ο ορηλα στις αντιβιωσεις + αντιφλεγμονωδη + ...+ ...

σου υποσχομε οτι ΤΟΣΟ χαλια λαιμο δεν εχεις ξαναδει!

περαστικα ρε θηριο και σιδερενιος

για πυρετο δοκιμασε κανα χαπακι που να εχει ibuprofen μεσα

τα καλητερα για την γνομη μου ειναι τα brufen 400 h 600mg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από esdee

F**K περναω τη χειροτερη γριπη που εχω περασει. 38.5 εχωντας παρει πρην 6 ωρες 2 depon και πριν 2 ωρες 3 egicalm των 100mg!!!

38,5C είναι επικίνδυνο ρε συ! Γιατί δεν παίρνεις μια Arctic Silver από τον Τεχνόραση που λέει ότι ρίχνει 15C την θερμοκρασία;

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen

38,5C είναι επικίνδυνο ρε συ! Γιατί δεν παίρνεις μια Arctic Silver από τον Τεχνόραση που λέει ότι ρίχνει 15C την θερμοκρασία;

εγραψε τρελα.........

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen

38,5C είναι επικίνδυνο ρε συ! Γιατί δεν παίρνεις μια Arctic Silver από τον Τεχνόραση που λέει ότι ρίχνει 15C την θερμοκρασία;

lol, θα δοκιμασω ceramique για να με βαλω κατω απο το phase, τη κομπρεσσες κε μ*** τωρα :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Makis Hourdakis

... Τι να σου κάνουν οι κομπρέσες! Κομπρέσσορα θες! :p

ναι ... :D κατι σε rotory 1HP θα κρατουσε το load του κεφαλιου μου :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από tristeno

Για να δούμε πόσο μπορείς να συγκεντρωθείς τώρα!

http://www.nemarov.com/media/1/20050112-Thetest-uk.swf

μονο την πρωτη φορα το εχασα που δεν ηξερα τι με περιμενε :D

lol πολυ καλο ομως

(btw και οι γυναικες θα εχαναν την αυτοσυγκεντρωση τους αλλα για αλλους λογους aka "μα καλα τη ανταυγιες ειναι αυτες που εχει ?!?"):p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.