Jump to content



Πειτε ο,τι θελετε......


jax7480

Recommended Posts

  • Replies 34,9k
  • Created
  • Last Reply

Ευχαριστώ πέδες να στε καλά, μπορείτε να κοιμάστε ύσηχοι γιατί ο Γιαννίκος στα Special Αir Forces θα σας φυλάει :D

@Στέλιο θα την παλέψω, αν και δεν τους πάει έτσι, αλλά σίγουρα καλύτερα από το πεζικό ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από enduracell

Ευχαριστώ πέδες να στε καλά, μπορείτε να κοιμάστε ύσηχοι γιατί ο Γιαννίκος στα Special Αir Forces θα σας φυλάει :D

@Στέλιο θα την παλέψω, αν και δεν τους πάει έτσι, αλλά σίγουρα καλύτερα από το πεζικό ;)

Καλό βόλι ρε!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από esdee

endu ο Βασιλακης θα μας προδοσει μην του μiλας!

δεν εισαι και mod πια! πιος θα μας χειροκροτει μετα απο καθε bench τωρα?:(

ψευδεται ασυστολως....amd ειμαι στην ψυχη και στο σωμα.....:innocent:

Link to comment
Share on other sites

Οπως με διαβεβαιωνε και ενας φιλαρακος πριν μπει μεσα...

" Να κοιμαστε ησυχοι τωρα που παω φανταρος, γιατι κι εγω... ησυχος θα κοιμαμαι "

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από YDinopoulos [Σήμερα, στις 00:55]

Ξερει κανεις αν εχει βγει ο Firefox σε εκδοση για κινητα με Symbian OS ?

minimo-a-thumb.JPG

It's a stripped down browser only product ala Firefox. This is a Windows CE port and also works on Familiar Linux and Symbian. Maybe others on the way, not sure. This is based on Gecko 1.8 off the trunk so fairly recent.

http://www.mozilla.org/projects/minimo/

σε λιγακι...

Link to comment
Share on other sites

Η DFI NF4 SLI-DR με pcb revision: "AA0" αντι για το γνωστο "Α01-Α02" ) Την πηρε προσφατα ενα φιλαρακι τι διαφορες εχει? Δεν ειδα κατι στο pcb.

Με bios 1/25 ηρθε και σε αυτον...

Link to comment
Share on other sites

Ελα Καλο μου μονοθεσιο.........μην ξαναχαλασεις.......ΑΣΕ ΤΟ ΠΑΛΗΚΑΡΙ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ ΤΙ ΑΞΙΖΕΙ

:banging: :banging: :banging: :banging: :banging: :banging: :banging: :banging: :banging: :banging: :banging: :banging: :banging: :banging:

ωραιο το αβαταρ μου ε?

post-596-1416071907,278_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από vdeseris [Χθες, στις 16:31]

???? "με το επίσημο firmware η μέγιστη ταχύτητα εγγραφής είναι η 12πλη."

Το θέμα δεν είναι το πόσο γρήγορα μπορεί να γράψει το drive, αλλά με ποιά media (αν υποστηρίζουν 12Χ,16Χ κτλπ).Στο link που έδωσα παραπάνω, το θέμα είναι τα DVD+R και οχι αν μπορεί το NEC να κάνει εγγραφή.Τέλος πάντων όταν πέσουν στα χέρια μου βλέπουμε...:)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από wrong method [Σήμερα, στις 11:14]

Το θέμα δεν είναι το πόσο γρήγορα μπορεί να γράψει το drive, αλλά με ποιά media (αν υποστηρίζουν 12Χ,16Χ κτλπ).Στο link που έδωσα παραπάνω, το θέμα είναι τα DVD+R και οχι αν μπορεί το NEC να κάνει εγγραφή.Τέλος πάντων όταν πέσουν στα χέρια μου βλέπουμε...:)

Δεν διαφωνώ. Τα TY 02 με 16Χ γράφονται. Τα bold γράμματα ήταν από το link που έδωσες και όχι η άποψή μου.... ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.