Jump to content



Πειτε ο,τι θελετε......


jax7480

Recommended Posts

  • Replies 34,9k
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από XTCgr

και που να βλεπες σε τι ξενοδοχείο έμεινε ο SLN στην Θεσ/κη....σωστό μπ@#$*&@@

ελπίζω να είχε τουλάχιστον ζεστό νερό και πρωινό γιατί το δικό μας (moi και my :inlove: ) παρόλο που υποτίθεται ότι ήταν προσφορά της διοίκησης στην διοίκηση (Μήτσος κερνάει Φάνης πίνει δλδ) δεν είχε ούτε πρωινό στο κρεβάτι (ούτε καν μπουφέ).

Το μόνο + του ήταν η πρώτη προβολή b-movies θριλερακίων σε μεταμεσονύκτιες ώρες (blair witch project wannabe) με πρωταγωνιστές κάτι περίεργο όντα από τον πλανήτη Labiκουάν τα οποία ακινητοποιούσαν τα θύματά τους με την χρήση εκκωφαντικών ήχων μεσοχαμηλών συχνοτήτων.

Κατά τα άλλα φίλη Root, πιστεύω ότι η επίθεσή σου στην SLN ήταν άδικη. Μην ξεχνάς ότι πρέπει να είμαστε ενωμένες στον άνισο αγώνα κατά των διακρίσεων που δίνουμε καθημερινά.

Αφού λοιπόν σε άρεσε, προτείνω την αλλαγή του μοτό ''επειδή τα μεγάλα παιδιά δεν σταματούν να παίζουν ποτέ'' με το ''Όλες για μία και μία για όλες''

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc

thread ανοιγμένο από τον Βασίλη με 1η απάντηση από τον Ζάχους, δεν μπορεί παρά να είναι απόλαυση....:p

Δεν πας να βρεις τους κατεστραμμενους(WoW) admin λεω εγω να βγειτε λιγο εξω να ξελαμπικαρετε, που θα μας την πεις κιολας παλιο-SPCινα?

Και προσεξε λιγο τα γραφομενα σου, γιατι εχω βιντεο που σε δειχνει να ΜΙΛΑΣ!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc

thread ανοιγμένο από τον Βασίλη με 1η απάντηση από τον Ζάχους, δεν μπορεί παρά να είναι απόλαυση....:p

Συγχωρατε με ειπα...ανθρωπος ειμαι και εγω....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jax7480

Δεν πας να βρεις τους κατεστραμμενους(WoW) admin λεω εγω να βγειτε λιγο εξω να ξελαμπικαρετε, που θα μας την πεις κιολας παλιο-SPCινα?

μάλιστα.....μέχρι τώρα κρατούσε τα προσχήματα αλλά τώρα με πήρε και μένα η μπάλα.....

Αρχική απάντηση από jax7480

Και προσεξε λιγο τα γραφομενα σου, γιατι εχω βιντεο που σε δειχνει να ΜΙΛΑΣ!!!

:-O :-O :-O

(εμένα; είσαι σίγουρος; μάλλον κάποιο λάθος θα κάνεις! μάρτυς μου ο .38.45! :p)

Βρε Ζάχο, τώρα που το ξανασκέφτομαι κάπου πρέπει να σε έχω ξαναδεί.....:hmm: :hmm: :hmm:

Παίζει να δούλευες στο Πλαίσιο ένα φεγγάρι σαν κράχτης ;

(μπουχαχαχα, τι ωραίο αστειάκι είπα πάλι ο άτιμος!)

Link to comment
Share on other sites

καθομουνα σημερα και εβλεπα τις φωτογραφιες απο την τριημερη στην Θεσσαλονικη....guys η πολη ειναι κουκλα!!!Πηγαμε για καφέ κοντά στο άγαλμα του Αλέκου , πηγαμε σε ρεμπεταδικο , πήγαμε στο club ΣΤΗΓΜΑ στο ωραιοκαστρο.......φαγαμε τριγωνα , καναμε τα τσιγαρακια μας!!!!Θελω να ξαναπάωωωωωωωωωωωωωωω....spc αγορι μου προσεξε γιατι εχω και εγω video που σε δείχνει με 2 όμορφες παρουσίες να "διακσεδάζετε":P .Ποτε θα σε παντρεψουμε?:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.