Jump to content



Πειτε ο,τι θελετε......


jax7480

Recommended Posts

  • Replies 34,9k
  • Created
  • Last Reply

σε ενα φιλμακι , στο χαρδαβελα. Δεν ειπα οτι το πιστευω , απλα το παραθετω, Πληροφοριακα ομως οι μαγιας ειναι πολιτισμος με απιστευτη αστρονομικη ακριβεια στους υπολογισμους τους

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unseen

[doctor mode on] http://membres.lycos.fr/cpulloverclock79/Informatique/4G.jpg [/doctor mode off]

χαχαχα καλή φασή! Το τραγικό είναι ότι κάποιοι προσπαθούν να πάνε τον Ρ4 τους εκεί, και θα δούνε αυτό και θα πάνε μοναχοί στο Θιβέτ...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen [Σήμερα, στις 02:17]

χαχαχα καλή φασή! Το τραγικό είναι ότι κάποιοι προσπαθούν να πάνε τον Ρ4 τους εκεί, και θα δούνε αυτό και θα πάνε μοναχοί στο Θιβέτ...

Kαλα,με τετοιο screenshot το "βγαζω" κ γω σε 15s.... :innocent:

post-119-1416072013,1711_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

οταν ημουνα μικρος, πολυ μικρος, ειχα κι εγω ενα τετοιο, αλλα καθομουνα επανω του. δεν ηταν χρωμιομενο βεβαια, ηταν πλαστικο, τοτε που με μαθαινε η μανα μου να μη χρησιμοποιω τις πάνες μου για τις βασικες μου αναγκες.

απο τις εικονες που εμφανιζονται μπροστα σου οταν πας για καφε, και δεν μπορεις να αντισταθεις στον πειρασμο να μην τις τραβηξεις. φυσικα, το Virago 1100, ηταν σε αναλογη χρωμιο-χρυσο εμφανιση.

post-9-1416072016,9803_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από .38-.45

οταν ημουνα μικρος, πολυ μικρος, ειχα κι εγω ενα τετοιο, αλλα καθομουνα επανω του. δεν ηταν χρωμιομενο βεβαια, ηταν πλαστικο, τοτε που με μαθαινε η μανα μου να μη χρησιμοποιω τις πάνες μου για τις βασικες μου αναγκες.

απο τις εικονες που εμφανιζονται μπροστα σου οταν πας για καφε, και δεν μπορεις να αντισταθεις στον πειρασμο να μην τις τραβηξεις. φυσικα, το Virago 1100, ηταν σε αναλογη χρωμιο-χρυσο εμφανιση.

καράLOL

μία ερώτηξις: ο τύπος σου πόζαρε (φουσκωμένος από περηφάνια) ;

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc [Σήμερα, στις 11:38]

καράLOL

μία ερώτηξις: ο τύπος σου πόζαρε (φουσκωμένος από περηφάνια) ;

εχω την εντυπωση πως ναι. αποκλειεται να μη με ειδε οταν εβγαζα τη μηχανη απο τη θηκη, αλλα δε φαινεται να μασησε.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.