Jump to content



παραγγελια απο corsair


ian

Recommended Posts

αν έρθει από Ευρώπη (αν δεν κάνω λάθος το πιθανότερο ειναι να στο στείλουν απο Ευρώπη και συγκεκριμενα από Ολλανδία) τότε δεν θα πληρώσεις τίποτα περισσότερο από τα 5$.

αν πάλι στο στείλουν από χώρα εκτός Ευρώπης (που δεν το νομίζω) τότε σίγουρα θα περάσει απο τελωνείο και θα επιβαρυνθείς με κάποιο (μικρο μαλλον) κοστος.

Νομιζω πως το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να τους στείλεις ένα email για να το ξεκαθαρίσεις ;)

Link to comment
Share on other sites

αν πάλι στο στείλουν από χώρα εκτός Ευρώπης (που δεν το νομίζω) τότε σίγουρα θα περάσει απο τελωνείο και θα επιβαρυνθείς με κάποιο (μικρο μαλλον) κοστος.

Για μικρή αναγραφόμενη αξία στο δέμα, δεν πληρώνει ούτε τελωνείο.

Αλλά όπως λέει και ο haya, στείλε ένα mail.

Link to comment
Share on other sites

αυτό που λες ξέρω ότι ισχύει σίγουρα για τα ταχυδρομεία (βέβαια και για μεγάλης αξίας δέματα που έχω πάρει το max που έχω πληρώσει ειναι 3€)..για τις courrier ομως ισχύει το ίδιο; γιατι απ'ότι έχω καταλάβει και από προσωπική εμπειρία και από όσα διαβάζω και ακούω δεν αφήνουν ποτέ κάποια ευκαιρία για εκτελωνισμό να περάσει ανεκμετάλλευτη

Link to comment
Share on other sites

ty για τις απαντησεις σας,εστειλα mail στην corsair και για την ιστορια και οποιος αλλος εχει απορια ιδου η απαντηση μικρη και περιεκτικη :T:

Yes that would be the only fee, and the shipment will come from Netherlands.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.