Jump to content



προβλημα με TOSHIBA Α500 1-GH


pentores

Recommended Posts

ανοιγει μονο του και δυο φορες αναβοσβησε η οθονη με μυνημα οτι οι drivers εγκατασταθηκαν με επιτυχια

εχω βρει ακομη ενα σχετικο post γνωριζει καποιος κατι νεοτερο

Link to comment
Share on other sites

καλωσορισες στο thelab!

εχεις ανοιξει το θεμα ομως σε λαθος κατηγορια!

(για προβλημα σε λαπτοπ καλυτερα στο Mobile computing ή στο Γενικα για τους Η/Υ)

καποιος admin παρακαλω να μετακινησει το θεμα!

@pentores: δωσε μας περισσοτερα στοιχεια...εκανες καποια εγκατασταση σε drivers? αν ναι, τι?

Link to comment
Share on other sites

Ρε ανθρωπε... θα το μετακινησει admin το θεμα. Εσυ πες μας τι ακριβως ειναι το προβλημα σου, γιατι 3 ατομα εδω και κανενας δεν καταλαβε. Γινε λιγο πιο αναλυτικος. Τι ακριβως σου κανει? Καθε ποτε? Το εκανε απο την αρχη? Αν οχι αλλαξες κατι πριν ξεκινησει να το κανει? κλπ κλπ...

Link to comment
Share on other sites

ενα αυτο και δευτερο η οθονη εχει αναβοσβησει δυο φορες επανερχεται με μυνημα οτι οι drivers εγκατασταθηκαν επιτυχως εχω μιλησει ηδη με τη toshiba αλλα καθε φορα μου δινουν διαφορετικη απαντηση υπαρχει και κατι αναλογο και στην επισημη σελιδα της

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.