Jump to content


πως μπορώ να αποθηκεύσω....


xdoc

Recommended Posts

Οπως λέει και ο τίτλος θέλω να αποθηκεύω κατα την διάρκεια της μετάδοσης μεσω WEB TV (της Κ.Ο.Ε) μερικές κούρσες σε αγωνίσματα που συμμετέχει η μικρή.Γίνεται και εάν ναι με ποιόν τρόπο (ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΏ INTRENET EXPLORER) :whistling

Link to comment
Share on other sites

λογικά δεν θα υπάρχει κάποιος τρόπος να μαγνητοσκοπήσεις κανονικά τους αγώνες γιατι εκτός των άλλων πρέπει να ειναι και παράνομο. το μόνο που μου έρχεται στο μυαλό ειναι να βρεις κάποιο πρόγραμμα από αυτα που βιντεοσκοπούν την οθόνη σου και να δοκιμάσεις έτσι (κάτι σαν το print screen φαντασουν αλλά με βίντεο).

Link to comment
Share on other sites

λογικά δεν θα υπάρχει κάποιος τρόπος να μαγνητοσκοπήσεις κανονικά τους αγώνες γιατι εκτός των άλλων πρέπει να ειναι και παράνομο. το μόνο που μου έρχεται στο μυαλό ειναι να βρεις κάποιο πρόγραμμα από αυτα που βιντεοσκοπούν την οθόνη σου και να δοκιμάσεις έτσι (κάτι σαν το print screen φαντασουν αλλά με βίντεο).

Παράνομο γιατί να είναι αφού κάποιους αγώνες τους έχει ηδη στο site της και μπορείς να τους κατεβάσεις, απλά θα ήθελα να γράφω την κούρσα την ημέρα που γίνεται για να μην περιμένω εάν αργότερα θα τους ανεβάσει ή οχι

FRAPS

Ευχαριστώ θα το κατεβάσω και θα το δοκιμάσω

Link to comment
Share on other sites

ναι, αυτό που σου λέει ο Νεφ ειναι. ειχα σπάσει το κεφάλι μου και δεν μπορώ να το θυμηθώ. πάντως εξακολουθώ να πιστεύω ότι αν βάλεις ένα πιο επεξηγηματικό τίτλο ίσως να πάρεις περισσότερες απαντήσεις. :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.