Jump to content



Ο εξαπύρηνος και στην Ελληνική αγορά!!!


djgismo13

Recommended Posts

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Kαι να τα'χεις, και να το πάρεις, σε home pc τί στο καλό θα τον κάνεις; Όπως το'πε ο Chosen.

Να τον πάρουν αυτοί που έχουν προβλήματα με τους Nehalem στο render και το export.

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα, μόνο για κείνους που θέλουν τρελό rendering και μάλιστα επαγγελματικά. Εξάλλου το ποσοστό των εφαρμογων που χρησιμοποιούν τις δυνατότητες τεσσάρων πυρήνων είναι μικρό. Πόσο ακόμα το αν υπάρχουν για τους εξι.

Link to comment
Share on other sites

Eδω μιλαμε για extreme users που θελουν να τερματιζουν τα benches.

Tωρα ερωτηματα του στυλ "Τι να το κανεις κ ειναι παντελως αχρηστο" η κατηγορια συτη των χρηστων τα ακουει βερεσε.

Link to comment
Share on other sites

Eδω μιλαμε για extreme users που θελουν να τερματιζουν τα benches.

Tωρα ερωτηματα του στυλ "Τι να το κανεις κ ειναι παντελως αχρηστο" η κατηγορια συτη των χρηστων τα ακουει βερεσε.

Αυτοί που σπονσοράρονται είναι επαγγελματίες. Να πληρώσω 1000 για μια CPU που θα την κρατήσω πολλά χρόνια ή θα μου φέρει πίσω λεφτά ή θα μου γλιτώσει πολύτιμο χρόνο για άλλες δραστηριότητες δικαιολογείται πιστεύω.

Αλλά ποιος είμαι εγώ να κρίνω τους άλλους τί κανουν με τα φράγκα τους.

Link to comment
Share on other sites

Eδω μιλαμε για extreme users που θελουν να τερματιζουν τα benches.

Tωρα ερωτηματα του στυλ "Τι να το κανεις κ ειναι παντελως αχρηστο" η κατηγορια συτη των χρηστων τα ακουει βερεσε.

Εδω κανεις λαθος φιλε μου.Δεν απευθυνεται σε extreme users,αλλα σε μια μεμονωμενη κατηγορια ανθρωπων που εχουν τα χρηματα για να τον αποκτησουν.Σιγα μην δινει ο extreme overclocker καθε τρεις και λιγο 1000€ για ενα υποσυστημα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.