Jump to content



Σε αναζήτηση καλού bluetooth handsfree.


hayabusa

Recommended Posts

Ηρθε ο καιρός να αντικατασταθεί το παλιό και καλό handsfree της SonyEricsson με κάποιο νέο και καλύτερο και καθώς δεν έχω ελέγξει την συγκεκριμένη αγορά εδώ και πάρα πολύ καιρό θα ήθελα τις προτάσεις σας.

Κάποιες προϋποθέσεις που θα ήθελα να κρατηθούν ειναι οι εξής:

-Να μην ξεφύγουμε υπερβολικά σε τιμή

-Να έχει κατά προτίμηση 3.5 mm jack

-Aπαραιτήτως να κάνει streaming μουσική από το pda

Thanks :D

Link to comment
Share on other sites

http://www.plaisio.gr/Cell-Phones-Internet/Mobile-Telephone/Bluetooth-Headsets/Samsung-Stereo-Sbh650-ASBH650EBECEUR.htm

εχω αυτο εδω και καιρο και ειμαι ευχαριστημενος. η μπαταρια κραταει αρκετα. καλο ηχο εχει...

το ειχα παρει με την λογικη της μουσικης αλλα και handfree.

με βολεψε, το κρεμαω στο μπουφαν/μπλουζα βαζω την playlist και παιζει.

εγω το εχω με ενα νοκια κ δεν εχω προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

το έχω δει αυτό, αν και ξεφεύγει από τιμή δεν με πειράζει τόσο όσο τα in-ear ακουστικά. δεν ξέρω, δεν μπορώ να τα βολευτώ με τίποτα

thanx anyway :T:

συνήθεια είναι, και μόλις τα συνηθίσεις δύσκολα γυρνάς στις απλές ψείρες

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

τελικά πήρα αυτό το Motorola--> http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.003951&u=MOTOROLA-S605-BLUETOOTH-STEREO-CLIP-HEADSET όπως είχα αρχικά σκεφτεί (και διοτι ειχα και μια μικρή εκπτωση από το eshop). Oι πρωτες εντυπώσεις ειναι καλές και δεν έχω κάποιο παράπονο.

Μόνο ένα μικρό θεματάκι υπάρχει που δεν έχω καταφέρει να βγάλω άκρη ακομα. Στις προδιαγραφές λέει πως το ραδιο έχει υποστήριξη RDS. To θέμα είναι το πώς μπορώ να δω έγώ τις πληροφορίες του RDS. Δυστυχώς στο manual δεν υπάρχει καμια αναφορά σε αυτό.

Link to comment
Share on other sites

ο ηχος του ειναι πολύ καλός και η εμβέλεια του τουλάχιστον ικανοποιητική (για τις δικές μου απαιτήσεις). είχα παρατήσει το pda στο αμάξι (το αμαξι κλειστο) πηγαίνοντας να κλείσω την γκαραζόπορτα και σταμάτησε να παίζει αφού είχα απομακρυνθεί τουλάχιστον 6-7 μέτρα.

Όσο για το RDS, όχι, δεν έχω καταφέρει να βγάλω άκρη ακομα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.