Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Βασικά είναι άδειος λογαριασμός στον όποιο μεταφέρω λεφτά (ακριβές ποσό ) για αγορές ! Οπότε δεν με πειράζει γιατί και να γίνει κάτι πάντα άδειος είναι ! Απλά μήπως υπάρχει κανένα πρόβλημα με τους ινδούς και δεν την δεχτούν !

Ναι, αυτό λέω. Είναι χρεωστική και διαχωρίζεται από τις πιστωτικές. Οι prepay ανήκουν στις πιστωτικές βάσει bin.

Link to comment
Share on other sites

Σε πρωτη φαση αλλάξτε τη χώρα στο battlelog και στο origin όπως λέει εδώ:

ειστε σιγουροι οτι χρειαζεται ντε και καλα proxy?

εγω δοκιμασα αυτο: Battlefield 3 Premiu - Forums - Battlelog / Battlefield 3

απλά βάλτε Ινδια που είναι η πλέον σίγουρη.

Και μετά όπως είπε και ο [MENTION=12324]PolomanGR[/MENTION] πάτε εδώ Indian Proxies επιλέγετε ένα proxy και τον βάζετε στα internet options. E μετά η διαδικασία γίνεται είτε μέσω battlelog είτε μέσω origin store. Αυτά.

_____________________

Λοιπόν ντρέπομαι που θα το πω αλλά το καρβελομάχαιρο δεν είναι και τόσο άσχημο τλκ. Απλά είναι σαν σφάζεις καρβέλι. :)

Και ναι το AUG με heavy barrel και foregrip είναι η νέα μόδα και δικαίως.

Link to comment
Share on other sites

Οποτε θα βγαλω webbuy και τελειωσα ! Ευχαριστω Wizz!

Εγω με debit visa το εκανα,που χρησιμοποιω "σχεδον" για τον ιδιο λογο...

Απλως επειδη εχω παντα καποιο ποσο μεσα,για καμια προσφορα στο ιντερνετ να την χτυπησω...

Λετε στο μελλον να μου φανε τιποτα λεφτα,να την αλλαξω;;;

Link to comment
Share on other sites

o bazo θα βαλει τους χαρτες του CQ οταν ειναι διαθεσιμοι για τους Ινδους του thread (:p) σε μια εβδομαδα ή οταν θα ειναι κανονικα για ολους;

ΦΥΣΙΚΑ θα καουμε 1-2-3 βδομαδες ΜΟΝΟ ΝΕΑ MAPS μολις γινουν διαθεσιμα.

Αντε και καμια πατζαρ' / "αυτη με το ποταμι στη μεση"

Link to comment
Share on other sites

Εγω με debit visa το εκανα,που χρησιμοποιω "σχεδον" για τον ιδιο λογο...

Απλως επειδη εχω παντα καποιο ποσο μεσα,για καμια προσφορα στο ιντερνετ να την χτυπησω...

Λετε στο μελλον να μου φανε τιποτα λεφτα,να την αλλαξω;;;

Εγώ το έκανα τελικά με προπληρωμένη από το ebanking φόρτωσα και τέλος!

Ποιος εντόπισε την χινδια ?

Link to comment
Share on other sites

ΦΥΣΙΚΑ θα καουμε 1-2-3 βδομαδες ΜΟΝΟ ΝΕΑ MAPS μολις γινουν διαθεσιμα.

Αντε και καμια πατζαρ' / "αυτη με το ποταμι στη μεση"

:p

καλα, ειδικα στο mode με τα guns (που ξεκινας με μιση σαρδελα και τελειωνεις πτεραρχος) θα γινει χαμος.

φανταζομαι 64αρι game με ολους τους παικταραδες του bazo μεσα...

(ψαχνω ηδη στα videos για να βρω αν το scrapmetal εχει λαγουμια για να κρυβομαι... :p)

τουλαχιστον, αυτο το mode δεν εχει μαχαιρι (η καρωτιδα μου ευχαριστει την DICE...!)

το ερωτημα ητανε: "θα μπουνε οι χαρτες οταν ειναι διαθεσιμοι στους premium ή οταν θα ειναι για ολους"

γιατι αν μπουνε απο την αρχη, τοτε ο bazo θα ειναι για δυο εβδομαδες "indian only" σερβερ... :p

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

Battlefield Premium Analysis απο Nephiλiμ

Λοιπον.Αφου πλεον τσιμπησαμε το Premium (<3 Gris0s)

Θα "αναλυσω" για οσους βαριουνται τι αγοραζεις με το "50€".

Ολα τα Expansions. + Β2Κ.

Mεγαλη καφριλα της DICE να διπλοχρεωσει το Β2Κ.

Τουλαχιστον ξερεις οτι θα εχεις new maps μεχρι του χρονου.Κατι ειναι και αυτο.

Συνολο χαρτων 20(μαζι με τα 4 του Β2Κ)

Kαι 20 οπλα (μαζι με του B2K - ΑΚΑ στο armored warfare και περα δεν θα βαλουν οπλα ή απλα ακομα δεν εχει αποφασιστει.)

Soldier Upgrades

AKA 4 weapon camos + 5 new assignments για dogtags. + 2 νεες παραλλαγες (οχι τις specact/ dr pepper) + κουζινομαχαιρο

Στο "προγραμμα" εχει soldier upgrades τους μηνες : Ιουλιο, Οκτωβρη, Νοεμβρη, Γεναρη και Φλεβαρη

ΑΚΑ μαλλον τα πιο πολλα οπλα θα παρουν camos και θα μπουν και νεες παραλλαγες + dogtags και μπορει και κανα σουγιαδακι ακομα.

Strategy Guides.

Aσχολιαστο. Δειτε καλυτερα βιντεο στο Σωληνα απο Sgt Engima.

Events

Double Xp και community event. AKA θα 100ρισουν ευκολα ακομα και οι SPM 50. :p

Premium Videos

Οπως και τα strategy guides.Οτιναναι.Καλυτερα να εδιναν trial 15ημερη συνδρομη στο Brazzers.

"Προνομια"

queue "ανεβασμα"/ in game φαινεσαι premium/ υπογραφη στο φορουμ της ΕΑ/ stats reset/βλακειουλες για το platoon.

Bonus Drops/ Content

Αυτο ειναι ισως και το πιο "ενδιαφερον" απο ολα.

Καπου καποτε ειχα διαβασει tweet για το τι μπορει να ειναι αυτο απο καποιον της DICE αλλα φυσικα ατο σβήστηκε ταχεως.

Τι ελεγε?

Old maps redesigned for BF3 (απο BC2/2142/1942)

Δεν ειναι τυχαιο οτι το B2K "αρχικα" ηταν στα bonus drops και μετα "εγινε" ξανα expansion....

Συμπερασμα.

Oσοι ειστε casual, δηλαδη δεν εχετε ριξει ωρες απλα μην βιαστειτε or something.

Μια χαρα περιεχομενο εχει το BF3 και παντοτε θα βρισκετε σερβερακους να παιζετε.

Ειναι γνωστο οτι με τα πολλα -πληρωμενα- DLC "σπαει" το community .

Eκει κερδισε το BC2 που εδωσε πολυ περιεχομενο ΔΩΡΕΑΝ.

Ειδατε ποσο "απατο" πηγε το Vietnam (υπαρχουν και αλλοι λογοι γιαυτο τεσπα..)

Οσοι ειστε σαν την αφεντια μου (πολλες ωρες)....Απλα παρτε το...

Τα € του τα βγαλε ηδη.Και με το παραπανω.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έκανα τελικά με προπληρωμένη από το ebanking φόρτωσα και τέλος!

Ποιος εντόπισε την χινδια ?

[ame]

[/ame]
:p

καλα, ειδικα στο mode με τα guns (που ξεκινας με μιση σαρδελα και τελειωνεις πτεραρχος) θα γινει χαμος.

φανταζομαι 64αρι game με ολους τους παικταραδες του bazo μεσα...

(ψαχνω ηδη στα videos για να βρω αν το scrapmetal εχει λαγουμια για να κρυβομαι... :p)

τουλαχιστον, αυτο το mode δεν εχει μαχαιρι (η καρωτιδα μου ευχαριστει την DICE...!)

ΠΟΙΟΣ ΗΡΘΕ?

ΟΤΑΝ τρως μαχαιρι σου μηδενιζει τα kills και σε "ριχνει" ενα επιπεδο :p

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

την προσοχή σας λίγο :p,

επειδή με το που ξεκίνησα το 2ο "batch" order, στην 2η παραγγελία ξεκίνησε τα payment failed... και επιπλέον και στο δικό μου υπολογιστή, αλλά και στου Jerry007(με remote), μόλις προχωράει το checkout εκεί που βάζεις τα στοιχεία, έχει ήδη συμπληρωμένα πόλη->athens και ενα blablabla..21 !!!... με επακόλουθο το payment failed... τι παιζει...? έχει καταφέρει κανείς στο τελευταίο μισάωρο να αγοράσει premium από Ινδία?

Link to comment
Share on other sites

την προσοχή σας λίγο ,

επειδή με το που ξεκίνησα το 2ο "batch" order, στην 2η παραγγελία ξεκίνησε τα payment failed... και επιπλέον και στο δικό μου υπολογιστή, αλλά και στου Jerry007(με remote), μόλις προχωράει το checkout εκεί που βάζεις τα στοιχεία, έχει ήδη συμπληρωμένα πόλη->athens και ενα blablabla..21 !!!... με επακόλουθο το payment failed... τι παιζει...? έχει καταφέρει κανείς στο τελευταίο μισάωρο να αγοράσει premium από Ινδία?

Εγώ μόλις έκανα 2 δοκιμές με διαφορετικές κάρτες και ΔΕΝ πέρασαν, αλλά ΧΩΡΙΣ μήνυμα. Απλά πατούσα procceed και δεν έκανε τίποτα, με επέστρεφε στη φόρμα χωρίς να φαίνεται κάποιο σημείο λάθος. Μία με visa, μία με master.

Να σημειώσω όμως, ότι ΔΕΝ έβαλα proxy. Απλά άλλαξα τα στοιχεία σε battlelog/origin και πηγαίνοντας για αγορά το είχε σε ρούπιες.

Ελπίζω να μη φάμε πακέτο επειδή αργήσαμε :(

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.