Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Λεπον.

Σε maps ΜΙΚΡΑ ΤΟΣΟΔΟΥΛΙΚΑ ("αυτη η μπλε με το ποταμι στη μεση" πχ) πλεον M4A1 ΜΕ ΦΟΡΓΚΡΙΠ.

Δεν ξερω το γιατι, αλλα "λεει".

Το ιδιο και το G53 (βεβαια το ΓΙΑΤΙ να το χρησιμοποιησετε αφου το Μ4 και πιο γρηγορα ντουφεκαει και πιο γρηγορα "γεμαει" τι να πω...)

Link to comment
Share on other sites

@AKISSS το @μήσατε στο Barerape σήμερα, έτσι.... Εγώ έκανα kick την άλλη φορά τον GreekKiller_21 για αυτό το λόγο και σήμερα το κάνατε μαζί.

Μιλας για Sharqi να υποθεσω??δν υπαρχει baserape σε αυτην την πιστα ιmo..ειχα το Viper κοντα στο hotel..κ αρχιζει να μου ριχνει ενας απ το base σας..με το stationary της βαρκας..τι κανω..???ειναι μικρη πιστα..δν γινεται αλλιως..το εχουμε ξαναπει για αυτη την πιστα..

Link to comment
Share on other sites

Μιλας για Sharqi να υποθεσω??δν υπαρχει baserape σε αυτην την πιστα ιmo..ειχα το Viper κοντα στο hotel..κ αρχιζει να μου ριχνει ενας απ το base σας..με το stationary της βαρκας..τι κανω..???ειναι μικρη πιστα..δν γινεται αλλιως..το εχουμε ξαναπει για αυτη την πιστα..

Δεν αναφέρομαι σε αυτό, αναφέρομαι στο να διαλύεις άδειο ελικόπτερο και να πάω να κάνω spawn μέσα του και να είναι στο 5%... Ότι ακριβώς έκανε και ο GK21 την άλλη φορά που έφαγε kick. Base rape δεν υπάρχει για τους Ρώσσους, αφού οι US δεν έχουν βάση και το δικό τους ελικόπτερο το βγάζει στη μέση της πίστα. Το αντίθετο όμως, είναι.

Link to comment
Share on other sites

Λεπον.

Σε maps ΜΙΚΡΑ ΤΟΣΟΔΟΥΛΙΚΑ ("αυτη η μπλε με το ποταμι στη μεση" πχ) πλεον M4A1 ΜΕ ΦΟΡΓΚΡΙΠ.

Δεν ξερω το γιατι, αλλα "λεει".

Το ιδιο και το G53 (βεβαια το ΓΙΑΤΙ να το χρησιμοποιησετε αφου το Μ4 και πιο γρηγορα ντουφεκαει και πιο γρηγορα "γεμαει" τι να πω...)

M4A1 με foregrip ειναι οντως καλο combo, αλλα για μεγαλα map και σε συνδυασμο με heavy barrel για να πηγαινουν οι σφαιρες σαν σφαιρες και οχι σαν κουραδακια © αγαπημενο scope το m145, ουτε πολυ μικρο zoom ουτε πολυ μεγαλο :)

Αυτα με τα κοκκινα ^ μυριζ κουπρια !

Για τοσοδουλικα εχω καταληξει A-91 χωρις foregrip και με silencer + cobra, το m4 ενδεχεται να σε καψει σε περιπτωση που δεν βολεβει να βγαλεις ADS, ειδικα οταν εισαι με silencer/heavy barrel/flash suppresor ;-) απτην αλλη το m4 οντως γεμιζει πολυ γρηγορα + οτι εχει πιο "σφιχτο" spray pattern σε αντιθεση με το a-91 που θελει ρεγουλα με τα bursts ακομα και στα 20 μετρα :)

To AUG παντως αποτι βλεπω στο symthic, αμα ειχε μεγαλυτερη ταχυβολια θα γινοτανε ανετα το νεο noobΑΕΚ, προς το παρων μου φαινεται οπλαρα αλλα χωρις να ξεφευγει σε συγκριση με τα υπολοιπα, αφου και το enfield πχ εχει 0.2 ADS spread πλεον.

Βtw τωρα με το M417 θα παιζω recon κι εγω :p

Link to comment
Share on other sites

προσωπικα, το AUG εχθες που το ξεκλειδωσα δε μου εκανε καμια εντυπωση. Για close combat καταστασεις (grand bazaar, metro) τους πεθανα, αλλα για αποστασεις ειναι για πεταμα, σε σχεση με το AK-74M & AN-94 που παιζω αυτο το καιρο.

Μου θυμιζει πολυ το ΚΗ-2002, και αυτο το τρεμοπεγμα οταν βαραει με εκνευριζει!:wall:

Link to comment
Share on other sites

Το AUG όντως και μένα δε με ενθουσίασε. Όχι πως περιμένεις να βγει υπερόπλο σε κάθε update αλλά το ΑΕΚ δεν ξεπερνιέται (βάσει του δικού μου στυλ). Αλλά βαριέσαι όλο τα ίδια και δοκιμάζεις. Η spas-12 μου άρεσε, να ξεκλειδώσω κάποια μπλιμπλίκια και επανέρχομαι.

Link to comment
Share on other sites

Δεν σας αρεσε το footage απο το Armored Kill?

BTW πανω σε αυτο που ειπα περι bonus content .

-εσκασε και στο PC πλεον-

1ZLxW.jpg

Αρα δεν ειναι απιθανο ενα "BACK TO OASIS/ISLA INNOCENTES/ARICA HARBOR" :)

το port valdez θελουμε!!! βαλε λιγο χιονι ρε dice να δουμε και εμεις οι noobs ασπρη μερα

:p

Link to comment
Share on other sites

Παίδες τί παίζει με το battlelog plus; Υπάρχει συμβατή έκδοση με το καινούριο battlelog; Κατέβασα το v1.25 -το οποίο έχει ημερομηνία 26-06-2012 :wassat: Marty McFly??- και όταν ανοίγω battlelog λέει please log in to enable battlelog plus :wassat: (ενώ είμαι ήδη logged in).

Link to comment
Share on other sites

Παίδες τί παίζει με το battlelog plus; Υπάρχει συμβατή έκδοση με το καινούριο battlelog;

Δε βρίσκω το Post, αλλά έχει βγει καινούριο. 1.8Χ νομίζω. Εμένα πάντως έκανε update μόνο του, γιατί δουλεύει (Chrome)

Link to comment
Share on other sites

Κ εγώ με chrome είμαι...λές να είχε κάνει update μόνο του; με το καινούριο battlelog δεν έβλεπα πάντως κάτι που να προδίδει battlelog plus...
εψαξα google αλλα τιποτα για το 1.8χ ή αν υπαρχει πιο καινουργιο, μονο το 1.25 βρισκω , εχετε λινκ?

Θα σας μαλώσω...

Download Better Battlelog Addon

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.