Jump to content



Δεν τερματίζει ο υπολογιστής


Dionysis

Recommended Posts

Καλησπέρα σας, έχω ενα πρόβλημα μόλις κανω τερματισμό των windows ο υπολογιστή κλείνει αλλά μετα απο λιγα δευτερόλεπτα ξαναξεκινάει μόνος τους χωρίς καν να πατίσω το power button και αναγκάζομαι να τον κλείσω απο το τροφοδοτικό. Γιατι συμβαίνει αυτό?

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Ρίξε πρώτα μια ματιά σε συνδέσεις, επαφές, κλπ.

Αν δεν έχεις πειράξει κάτι μέσα στο "πίνακα ελάγχου" - "επιλογές παροχής ενέργειας" τότε μοιάζει με πρόβλημα του τροφοδοτικού.

Link to comment
Share on other sites

Άν έχεις windows seven μπορεί να φταίει το ποντίκι.

Πηγαίνεις πίνακας ελέγχου -υλικό και ήχος - διαχείριση συσκευών - ποντίκια και άλλες συσκευές κατάδειξης - ποντίκι συμβατό με HID - Διαχείριση ενέργειας και θα ξετσεκάρεις την επανενεργοποίηση του υπολογιστή απ' αυτή τη συσκευη.

Πιστεύω να λυθεί το πρόβλημα σου.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας, έχω ενα πρόβλημα μόλις κανω τερματισμό των windows ο υπολογιστή κλείνει αλλά μετα απο λιγα δευτερόλεπτα ξαναξεκινάει μόνος τους χωρίς καν να πατίσω το power button και αναγκάζομαι να τον κλείσω απο το τροφοδοτικό. Γιατι συμβαίνει αυτό?

Ευχαριστώ

Τι win εχεις?

Mηπως εχεις πειράξει κατι απο bios?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας, έχω ενα πρόβλημα μόλις κανω τερματισμό των windows ο υπολογιστή κλείνει αλλά μετα απο λιγα δευτερόλεπτα ξαναξεκινάει μόνος τους χωρίς καν να πατίσω το power button και αναγκάζομαι να τον κλείσω απο το τροφοδοτικό. Γιατι συμβαίνει αυτό?

Ευχαριστώ

60% το τροφοδοτικό σου τα παίζει και δίνει ότι νάνε τάσεις

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.