Jump to content



RIP @L30.Χαλασε.Τωρα;Θελω μια απλη


GoMaR

Recommended Posts

Καλημερα παιδες.Εκει που μιλαγα με τον racer στο msn ξαφνικα χαλασε η αντλια:hehe:

anyway , για να μη πολυλογω η αντλια δεν δουλευε στο 100% γιατι χτυπαγε και η φτερωτη οποτε δεν με νοιαζουν ακριβα και καλα πραγματα και μεγιστες αποδοσεις.Εχω μονο επεξεργαστη με διπλο ψυγειο και ΙΣΩΣ αργοτερα βαλω και στην VGA

κοιταξα το αλλο το θεμα με την pmp-400 αλλα ειδα το 75$ και το κλεισα με την μια :p

αυτο που θελω απο σας ειναι να μου προτεινετε καμμια αντλια χωρις να ξοδευτω (γιατι ειμαι παντελως ασχετος με δαυτα) αλλα και που τις βρισκω..Για να παω να την παρω σημερα.Γιαυτο το λεω

ευχαριστω.

Υ.Γ α παιζει ρολο και ο σωληνας που εχω ε ; πως βλεπω τι διαστασεις εχω ;:p

Link to comment
Share on other sites

Παρε τοτε μια L20 καινουρια και τελειωνεις. Αφου ειχες L30 επανω στο κυκλωμα αρα εχεις ID 1/2" (μιση ιντσα εσωτερικη διαμετρο). Μια χαρα θα ταιριαξει και η L20.

Λιανικη για την L20, κανενα 25αρι.

Link to comment
Share on other sites

ποσο εχει αυτη περιπου;

αλλο να στηνεις εξαρχης μια υδροψυξη και αλλο να ειναι εξτρα εξοδα.

συμφωνω σε αυτο που λες αλλα τωρα δεν με καιει και τοσο :p

edit: τους πηρα τηλ.39Ε ενταξει οχι πολλα.

Αυτη κανει με τους σωληνες μου λογικα ε ; (συμφωνα με τα λεγομενα του ζαχου)

Link to comment
Share on other sites

Όχι, δεν χρειάζεσαι τίποτε άλλο. Απλώς, πηγαίνοντας στον Πειραιά, πάρε μαζί σου ένα δείγμα του σωλήνα σου και θα σου βρούν / προσαρμόσουν τα παιδιά εκεί τους αντάπτορες. Δεν είναι ακριβοί, 3-6 ευρώ φαντάζομαι. Χρειάζεσαι δύο.

Υ.Γ. Μπορείς να πάρεις και το μικρότερο αδερφάκι της αντλίας που σου πρότεινα.

Link to comment
Share on other sites

κοιταξα το αλλο το θεμα με την pmp-400 αλλα ειδα το 75$ και το κλεισα με την μια :p

Πρόσεχε γιατί στο τέλος μαζί με adaptor & μπιχλιμπίδια σε βλέπω να ξεπερνάς τα 75$

Link to comment
Share on other sites

Iασωνα 34€ εχει η phobya 260 στο μαγαζι (Max. pressure head: 2,6m/Flow rate: 600 l/h)

και 38€ η 400αρα (Max. pressure head: 4m/Flow rate: 800 l/h)

και κανα 5ευρω για δυο ρακορ με o-ring...

εναλλακτικα εχω και μια L20 220v αχρησιμοποιητη

για χαρισμα αμα δε βαριεσαι συναντηση Π.Φαληρο

εναλλακτικα απο Δευτερα που θα μαι παλι στο μαγαζι

εχουμε και Alphacool Eheim 600 Station II 230V με το ενσωματωμενο tankακι

χρησιμοποιημενη στα 20€

δεν χρειαζονται ολα τα setup DDC 5 D5 ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.