Jump to content



Office 2003 + Vista - "αγνωστο σφαλμα" (επισυναπτω σχετικα ss)


fanisk

Recommended Posts

Καλησπερα και χρονια πολλα!

Πριν την Ανασταση ηταν ολα μια χαρα στο outlook 2003 μου, γυρισα απο το χωριο και δεν μπορω να διαγραψω κανενα email, αλλα ουτε και να απαντησω σε καποιο.

Σας επισυναπτω σχετικα screenshots γιατι δεν βγαζω ακρη και ψιλοπελαγωσα.

Το πρωτο βγαινει οποτε πατω το κουμπι της απαντησης, το δευτερο οταν θελω να ανοιξω το φακελο διαγραμμενα ή το φακελο απεσταλμενα.

Δεν δοκιμασα ακομα repair απο το cd ή κατι αλλο γιατι δεν εχω κρατησει backup απο τα - αρκετα σημαντικα - emails μου.

Το περιεργο ειναι πως δεν εκανα κατι στο pc, δεν αλλαξα κατι. Οπως ηταν το εκλεισα, εφυγα για το 3ημερο και επεστρεψα. Οταν ανοιξα το outlook παρατηρησα το προβλημα.

Αν μπορει καποιος να βοηθησει, τον ευχαριστω εκ των προτερων.

post-835-1416074387,4704_thumb.jpg

post-835-1416074387,5629_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον έχει πρόβλημα το pst του outlook.

Δες τι μέγεθος έχει το pst , κάνε ένα scanpst μπας και διορθωθεί και για να διαγράψεις

κάντο με shift+del. Αν καταφέρεις και διαγράψεις αρκετά μπορεί να στρώσει.

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον έχει πρόβλημα το pst του outlook.

Δες τι μέγεθος έχει το pst , κάνε ένα scanpst μπας και διορθωθεί και για να διαγράψεις

κάντο με shift+del. Αν καταφέρεις και διαγράψεις αρκετά μπορεί να στρώσει.

Ειναι περιπου 80mb φιλε μου.

Link to comment
Share on other sites

Scanpst έτρεξες; Εάν όχι τρέξε. Δες τα παρακάτω άρθρα για βοήθεια.

Τρόπος εύρεσης και εκτέλεσης του "Εργαλείου επιδιόρθωσης εισερχόμενων" (Inbox Repair tool) στο Outlook

http://support.microsoft.com/kb/272227/el

Τρόπος χρήσης του Εργαλείου επιδιόρθωσης εισερχομένων (Inbox Repair Tool) για την ανάκτηση μηνυμάτων ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στο Outlook 2002 και το Outlook 2003

http://support.microsoft.com/kb/287497/el

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.