Jump to content


"Ομαδικη" για NZXT Sleeved cables[AΚΥΡΟ.Εφεραν και Ελλαδα]


Nephiλiμ

Recommended Posts

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply
+1 για την κινηση

Με 8ε παντως μεταφορικα+αντικαταβολη που εχει ο πατρινος ειναι σαν να παραγγελνω απο e-bay..Dunkel pm για ομαδικη :).

μέσα :D

αλλα βολεύτηκα από κοπρίτη με τα 8pin οποτε θέλω μονο 1x24pin + κάτι τέτοιο

Link to comment
Share on other sites

και γω μέσα για αυτά!μιλήσατε με το μαγαζί πότε θα τα έχουν?

2x NZXT 6+2 Pin PCI-E Black Sleeved 25cm Extension Cable (CB-8V)

1x NZXT 25cm 24 Pin ATX Power Supply Premium Sleeved Extension Cable Black : CB-24P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Άμεσα διαθέσιμο :D:D:D:D:D:D:D

Εστειλα 2 mail και δεν απαντησαν.Πηρα τηλ και δεν βρισκουν την παραγγελια μας ενω γραφει οτι δρομολογηθηκε..Τους ειπα οτι ακυρωνω και παραγγελνω απο Αγγλια.Θα με παρει ο υπευθυνος σε 10 λεπτα..

Edit: Μιλησα με τον υπευθυνο,συμπαθεστατος, και με διαβεβαιωσε πως η παραγγελια εχει αποσταλει και οτι δεν με βρηκε η courrier...

(και ουτε θα με βρει αν δεν παρει τηλ πρωτα). Η συνεχεια μαλλον δεν αφορα το forum...

Link to comment
Share on other sites

Εστειλα 2 mail και δεν απαντησαν.Πηρα τηλ και δεν βρισκουν την παραγγελια μας ενω γραφει οτι δρομολογηθηκε..Τους ειπα οτι ακυρωνω και παραγγελνω απο Αγγλια.Θα με παρει ο υπευθυνος σε 10 λεπτα..

Edit: Μιλησα με τον υπευθυνο,συμπαθεστατος, και με διαβεβαιωσε πως η παραγγελια εχει αποσταλει και οτι δεν με βρηκε η courrier...

(και ουτε θα με βρει αν δεν παρει τηλ πρωτα). Η συνεχεια μαλλον δεν αφορα το forum...

η speedex που εβαλα εγω να μου στειλουν το ποντικι μου (sharkoon fireglider) δεν με ενημερωσαν και με βρηκαν κατα τυχη πρωι πρωι ετσι λει οτι ειναι η πολιτικη τους

Link to comment
Share on other sites

Παραγγειλα και εγω απο eworld 24απινο και 8απινο.Σημερα ηρθε μηνυμα οτι θα ερθουν σε δυο εργασιμες,δηλαδη τεταρτη...Εν τω μεταξυ τα παραγγειλα πριν 2,5 βδομαδες.

Link to comment
Share on other sites

Παραγγειλα και εγω απο eworld 24απινο και 8απινο.Σημερα ηρθε μηνυμα οτι θα ερθουν σε δυο εργασιμες,δηλαδη τεταρτη...Εν τω μεταξυ τα παραγγειλα πριν 2,5 βδομαδες.

πριν 2,5 βδομαδες ελεγε και αναμονη 10-15 μερες

εμενα ο υπαληλος που εφερε το δεμα μου ειναι οτι ετσι ειναι η πολιτικη τους και αν δν με βρισκατε ρε παιδια μου αναντησε οτι θα ξανα περνουσαν

Link to comment
Share on other sites

παίδες και εγώ έχω παραγγείλει 24pin mobo, 8pin mobo, 2x6pin gpu και τα περιμένω μάλλον τετάρτη. τώρα σκεφτόμουν να βάλω το 24pin στο cosmos s με τον εξής τρόπο psu--->cosmos extension--->nzxt 24pin--->mobo. όσοι έχουν cosmos ξέρουν για το κολπάκι που έχει η coolermaster με το 24αρι extension και των διακόπτη αφής.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.