Jump to content


Μπουκάλα? καρέκλας


z3et

Recommended Posts

Ψαχνω να βρω (ηλεκτρονικό) κατάστημα που να έχει μπουκάλες καρέκλας (νομίζω έτσι λέγονται). Είναι αυτός ο κύλινδρος που στηρίζεται πάνω το κάθισμα και ανεβοκατεβαίνει.

qwWXH.jpg

(Δεν εχω προβλημα αν ειναι και απο εξωτερικο)

Link to comment
Share on other sites

Αν η καρέκλα ειναι επωνυμη και ακριβη ξεκινα απο την εταιρια για ανταλακτικα τηλεφωνοντας τους ( sato κλπ ) Αν ειναι των 50-100ε ξεχνα το γιατι θα βρεις την μπουκαλα κανα 50ε και κανα 20ρικο τα μεταφορικα πλησιαζεις επικυνδυνα την αρχικη αξια της καρεκλας. Επισης κοιτα και την καρεκλα αν αλλαζει και δεν ειναι φιξ κολημενη στα ποδια της .

Link to comment
Share on other sites

# Εγγύηση μηχανισμού 1 έτος.
Την εχεις πανω απο χρονο ?

εδιτ . Περιπου τι ενοεις ? βασικα απο πλαισιο την αγορασες?

Εγω αμορτισερ το λεω γιατι περι τετοιου προκειται .

Link to comment
Share on other sites

Οχι, δεν εχει χαλασει. Απλα θελω να παρω κατι πιο ψηλο.

Ναι απο Πλαισιο...

Λεω περιπου γιατι δεν ειναι το μοντελο στο site (δεν το θυμαμαι κιολας), μοιαζει αρκετα ομως (και καπου τοσο εκανε)

Link to comment
Share on other sites

Κάποτε παίζανε πολλοί ταπετσέρηδες που έφτιαχναν τέτοιες και είχαν με το κιλό. Ειδικά Πετράλωνα και Ν. Κόσμο ήξερα 3-4, αλλά τώρα είναι είδος προς εξαφάνιση :(

Δες μήπως βρεις τίποτα τέτοιο σε κανά Χρυσό Οδηγό.

Αμορτισέρ τα έχω δει, μπουκάλες και τρόμπες (<-LOL)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.