Jump to content



Sony Vivaz + Pc suite = προβλημα


AGGANIS13

Recommended Posts

Πηρα ενα Sony vivaz και προσπαθω να βαλω το pc suite.

Γινεται εγκατασταση κανονικα και οταν μου λεει να συνδεσω το τηλεφωνο , βαζω το καλωδιο USB (διαλεγω απο το τηλεφωνο Pc Suite) και μετα απο λιγο μου βγαζει μηνυμα οτι η συσκευη δεν μπορει να αναγνωριστει.

Δοκιμασα σε 2 μηχανηματα με windows XP και σε ενα με Seven.

Τι γινεται?

Τελικα καποιο προβλημα στη συσκευη πρεπει να υπαρχει αφου σε οσους υπολογιστες κ να εδω δοκιμασει κανει το ιδιο.

Μονο με bluetooth εχω συνδεθει με το pc suite.

Ενα αλλο που καταλαβα ειναι οτι δεν εχει δυνατο ηχειο η συσκευη. Και επισης το ακουστικο εχει χαμηλη ενταση.

Ειναι της συσκευης αυτα ή ειναι στην δικια μου συσκευη μονο?

Ας γραψει καποιος που εχει το ιδιο....

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου το εχει παρει και η κοπελα μου εδω και κανα μηνα.

Το ηχειο και το ακουστικο ειναι πραγματικα αδυναμα.Δεν το πιστευαμε οταν το ακουσαμε πρωτη φορα (αλλιως μας ειχε μαθει η sony-ericsson) αλλα ετσι ειναι τα πραγματα...

Οσο για το pc-suite θα συνδεσεις το κινητο με το pc (το κινητο θα ειναι κλειστο) θα τελειωσεις την εγκατασταση και θα σε ρωτησει αν θες να τρεξεις το pc-suite θα πεις οχι.Θα βγαλεις το καλωδιο απο το κινητο,θα ανοιξεις το κινητο και θα ξαναβαλεις το usb.Οταν ερωτηθεις θα πεις να ανοιξει με pc-suite και εισαι ετοιμος..:rubik:

Οποιος αλλος τροπος δοκιμασα δεν το εβλεπε...

Δοκιμασε και μας λες......

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.