Jump to content


D5 Pump Εισαγωγη και εξαγωγη


evolution

Recommended Posts

Στη D5 εχει σημασια σε ποια μερια θα παω απο το τανκ και απο ποια θα φευγει προς το κυκλωμα?

Περιμενω απαντησεις ευχαριστω

ΥΣ στο manual δεν καταφερα να βρω κατι

Link to comment
Share on other sites

evolution γιατί έβαλες το καπάκι της ΕΚ; Για καλυτερη απόδοση ή για καλύτερο αισθητικό αποτέλεσμα;

γιατι ηθελα 3/8 σωληνα και οι D5 βγαζουν 1/2 επομενως επρεπε να παω σε κατι aftermarket

Link to comment
Share on other sites

σωστά. Πως και πας σε 3/8 και όχι 1/2. Θεωρητικά με 1/2 δεν έχεις λίγο καλύτερη απόδοση από 3/8.

Κοιτα πρωτη φορα ασχολουμε με υδροψυξη οτι μου προτεινε ο κοπριτης πηρα αν και ενα μηνα που περιμενα διβαζοντας διαφορα forum η διαφορα απο 3/8 σε 1/2 δεν ειναι και τιποτα τρελο

αν πανε καλα αυριο το πρωι θα ανεβασω και φωτο τωρα ειμαι σε φαση leak test και ως τωρα δεν φενετε να εχει καποιο προβλημα

Link to comment
Share on other sites

σωστά. Πως και πας σε 3/8 και όχι 1/2. Θεωρητικά με 1/2 δεν έχεις λίγο καλύτερη απόδοση από 3/8.

Klein mein διαφορές πρέπει να έχει τελικά, απ' ότι έχω διαβάσει και ακούσει.

Τώρα είμαι σε setup με 1/2" παντού και θα πάω σε νέο setup με 3/8".

Link to comment
Share on other sites

Πόσο την πήρες τη D5;

~86 ευρω Κoolance pmp450 s και 32 ευρω τι καπακι τις ΕΚ

σε λιγο ανεβαζω και φωτο εκλεισε 16 ωρες leak test χωρις προβλημα και μολις εστεισα το hardware

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.