Jump to content



Θελει κανεις τιποτα απο: performance-pcs?


redbighunter

Recommended Posts

Καταρχήν φέρνουν Ελλάδα?Αλλά τελικά άμα είναι να πληρώσουμε τελωνείο,μας συμφέρει?Δλδ πόσο θας μας βγει το μαλλί?

Εγώ θέλω

http://www.performance-pcs.com/catalog/index.php?main_page=product_info&cPath=59_410&products_id=25018

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν φέρνουν Ελλάδα?Αλλά τελικά άμα είναι να πληρώσουμε τελωνείο,μας συμφέρει?Δλδ πόσο θας μας βγει το μαλλί?

Εγώ θέλω

http://www.performance-pcs.com/catalog/index.php?main_page=product_info&cPath=59_410&products_id=25018

Φέρνουν Ελλάδα κανονικά. Μάλιστα μου ήρθε και σαν gift αξίας 20$ (σε 2 εβδομάδες είχε έρθει και φυσικά δε πέρασε τελωνείο αν και ήταν μικρή η συσκευασία)

Link to comment
Share on other sites

και εγω θα ηθελα μερικα πραγματακια, αλλα γενικα δεν εχει νοημα αν μπλεξουμε με τελωνειο.....και αν μαζευτουν πολλα (που θα μαζευτουν....) = μεγαλο πακετο = 95% ελεγχος...

Μονο αν εχεις ακρες redbighunter και μπορεις να "εισαγεις" χωρις περιορισμους πες μας να το συζητησουμε μετα...

Link to comment
Share on other sites

πειτε παιδια τι θελετε και ολο και κατι θα βρω!

edit: σορρυ οχι κουτια ή side panels καθως και χρειαζονται τεραστια κουτα για να μπουν, και ανεβαζουν το βαρος αρκετα! οσο νανε ο τελωνειακος δεν νομιζω να πιστεψει οτι μου στελνουν ως δωρο τσιμεντολιθους! ψυκτρες κτλ ημαστε οκ!

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου απ'οτι καταλαβα θελεις το πλαινο για το plexi του! πιο φθηνα θα σου ερθει να πας στον κοπριτη να σου κοψει το δικο σου και να σου βαλει plexi!

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου απ'οτι καταλαβα θελεις το πλαινο για το plexi του! πιο φθηνα θα σου ερθει να πας στον κοπριτη να σου κοψει το δικο σου και να σου βαλει plexi!

ok cancel:yes2:

Link to comment
Share on other sites

redbighunter, την ψυκτρουλα που ψάχνω στο άλλο thread που έχω ανοίξει αν μπορουμε να την παραγγείλουμε δε θα ήταν άσχημα. Εδώ από ότι φαίνεται δεν υπάρχει...

Link to comment
Share on other sites

redbighunter, την ψυκτρουλα που ψάχνω στο άλλο thread που έχω ανοίξει αν μπορουμε να την παραγγείλουμε δε θα ήταν άσχημα. Εδώ από ότι φαίνεται δεν υπάρχει...

δωσε λινκ

edit: τη βρηκα!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.