Jump to content


Atiman Catalyst Uninstaller software


Recommended Posts

Το ιδιο προβλημα, μονο που τωρα δεν εσβησε και αλλα αρχεια. Το θεμα ειναι οτι τρεχωντας τον Uninstaller , στην "Προσθαφαιρεση προγραμματων" στον πινακα ελεγχου υπαρχουν ακομα οι καταχωρησεις του CCC και το SDK.

Του CCC και του SDK ?

Καλα μπορειτε να μου πειτε τι κανετε?

Που βρεθηκε CCC στην Προσθαφαιρεση προγραμματων?

Τι λειτουργικο εχεις? Vista Ελληνικα?

Η ακριβης διαδικασια για την απεγκατασταση πια ειναι?(για τον V.3.1.0)

Αφου τον τρεξουμε και τελειωσει......μετα πρεπει να τον ξανατρεξουμε για να εμφανισει το uninstall μεσω του catalyst

manager.........οταν τελειωσει λοιπον και την δευτερη φορα η ολη διαδικασια κανουμε restart και αυτο ηταν.....ετσι δεν ειναι?

Τι πραγμα?

Οταν τρεχουμε τον uninstaller δεν εχουμε προσπαθησει να κανουμε προηγουμενως uninstall με κανενα αλλο προγραμμα.

Αυτο σημαινει οτι μολις τον τρεξουμε μας βγαζει αμεσως στον Uninstall Manager.

Που ειπα εγω κατι τετοιο στις οδηγιες?

Έγινε επεξεργασία από atiman
Link to comment
Share on other sites

hahahahahaha

ATIMAN, μαλλον εδω στο ελαδισταν εχει πολυ ζεστη και καπιους μας εχει επηρεασει....

hahahahahaha........:cool:

Ωραια σε μενα μεχρι και πριν το format......

επρεπε να τον τρεξω 2 φορες για να εμφανισει τον uninstall manager.......και μιλαω μονο για τον uninstaller(δεν ετρεξα κατι αλλο)......

Αυτο συνεβη και με τους 2 uninstaller........Τωρα σοβαρα αρχιζω να φοβαμαι με την παρτι μου

μηπως και κανει κανα μπουμ το pc........hahahahaha

Έγινε επεξεργασία από Eegw
Link to comment
Share on other sites

Ο Uninstaller διαμορφωθηκε.

Θεωρησα οτι για να μην μπλεξετε καλυτερο θα ηταν να τρεχετε πρωτα το κανονικο uninstallation μεσω του control panel> και μετα να τρεχετε τον δικο μου.

Επισης προστεθηκε και η επιλογη soft η complete στο ιδιο πακετο, οποτε επιλεγετε οποιον σας ταιριαζει.

Link to comment
Share on other sites

ATIMAN, πραγματικα σημερα πρεπει να σε ζαλισαμε πολυ.......και οπως φενεται αντεχεις.....:yes4:

THANKS για τον νεο uninstaller.....Μολις τον κατεβασα και η αληθεια ειναι οτι θελω να τον δοκιμασω τωρα.......Τι λες, δεν αφηνεις ελευθερο τον νεο driver?????:hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

@Atiman σε ευχαριστούμε ειλικρινά για την συνεισφορά σου και την προσωπική σου εργασία για την υποστήριξη των ΑΤΙ driver.... Αν και εγώ δεν εχω πρόβλημα αλλά επειδη όμως τα γραφόμενα πολλές φορές δεν διαβάζονται ολόκληρα αλλά τμηματικά και γρήγορα, ισως θα επρεπε να δίνεις κάθε φορά και ένα βιντεάκι ,στο youtube πχ, με ακριβώς τα βήματα click-by-click και τι θα δει ο κάθε χρήστης (οι εικόνες αποτυπώνονται πιο εύκολα)

Link to comment
Share on other sites

Υπηρξε σιγουρα παρενοηση στην χρηση του uninstaller και πως επρεπε να τον τρεξουμε.

Η διαμορφωση του τον κατατασει σε ενα ξεχωριστο εργαλειο που μπορουμε να το δουλεψουμε σαν τον driver sweeper.

Εντελως ανεξαρτητο και τον τρεχουμε σε οποιοδηποτε mode θελησουμε.

ΠΡΟΥΠΟΘΕΤΕΙ οτι εχουμε ηδη κανει την κλασικη απεγκατασταση απο το control panel > program and features > ATI install Manager....

Μπορει δε, να χρησιμοποιηθει απο καθε χρηστη ανεξαρτητου γνωσεων, με την αναλογη προσοχη βεβαια.

Στην αρχη του εχει επιλογη αν θα τρεξει ως complete Unistaller η ως Soft Uninstaller...

P.S. Να διαβαζετε ολοκληρα τα κειμενα...

Link to comment
Share on other sites

Μετα το format ειχα περασει τους τελευταιους official (10.6)......αλλα επειδη δεν βλεπω τον φιλο ΑΤΙΜΑΝ να μας δεινει το pass περασα τους 10.7 b.........

Φιλε ΑΤΙΜΑΝ, τελικα ο (νεος) uninstaller λειτουργει αψογα οχι οτι ο παλιος ειχε προβλημα.......:jump:

Πλεον στο τελος το notepad ειναι λευκο..........:agree:.....

THANKS ATIMAN.................

Link to comment
Share on other sites

Το ATI stream εαν εγκατασταθει στην full εκδοση του καταχωρει στο control panel προς απεγκατασταση τρια προγραμματα.

1. ATI Stream Developer (μεσα σ αυτο εμπεριεχεται ο KernelAnalyzer)

2. ATI Stream Samples

3. ATI Stream Profiler

Ο uninstaller "ξερει" οτι το κυριο προγραμμα ειναι το ATI Stream Developer και αυτο απεγκαθηστα.

Εαν θελουμε (κατι που δεν ειναι απαραιτητο οταν αλλαζουμε drivers) να τα απεγκαταστησουμε ολα τοτε θα πρεπει να το κανουμε χειροκινητα πριν.

Link to comment
Share on other sites

Αν και εισαι σε λαθος νημα, ο κωδικος δεν ειναι ενα μαγικο μυστικο το οποιο μεταδιδεται στομα με στομα.

Ειναι γνωστος γιατι υπαρχει στο φορουμ γραμμενος ο τροπος που θα τον βρεις...

Link to comment
Share on other sites

Γιατι ειμαι σε λαθος νημα δε καταλαβα?

Εχω διαβασει και τα 3 page αρκετες φορες και δεν βρησκω που εχεις γραψει...στραβος η χαζος ειμαι?

Έγινε επεξεργασία από LuNaTiC
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.