Jump to content


Ερωτηση σχετικα με LG W2361V


kolofagos

Recommended Posts

Σκεφτομαι να αγορασω την οθονη αυτη, και ο κυριος λογος ειναι το gaming.Παρ'ολα αυτα,εχω ακουσει παραπονα,δηλαδη το κουμπι power on/off δεν ανταποκρινετε,και αμα θες να την ανοιξεις πρεπει να πατησεις το menu,αλλα οταν το αφησεις θα ξανασβησει κλπ κλπ.. ή το οτι αναβει και σβηνει μονη της...

μια εναλλακτικη λυση ειναι αυτη http://www.plaisio.gr/Peripherals/PC-Monitors/Monitors/Asus-23-6-VH242H.htm

Το μονιτορ θελω να εχει θυρα για HDMI και να ειναι απο 23ιντσες και πανω..

Το μπατζετ ειναι μεχρι 190Ε,εχετε καποια αλλη να προτεινετε?

Επειδη ειμαι "ερωτευμενος" :tongue: με την w2361v, πειτε μου οτι δεν διατρεχει πολους κινδυνους :hang2:

*Ειδα και ενα παρομοιο θεμα, αλλα σ'εκεινο προτεινατε οθονες που ειχαν πανω απο 200Ε,οποτε..

Link to comment
Share on other sites

Σωστο κ αυτο :hehe:

Το θεμα ειναι να μην μου μεινει στα χερια οταν θα παω διακοπες γιατι θα κανουν καμια βδομαδα να ρθουν εκει που θα παω.. :X:

Ενιγουεϊ,θα παρω την LG και αμα ειμαι γκαντεμης και χαλασει,ας ερθουν αυτοι να την παρουν και οσο καιρο ας κανουν.. εγω δεν καιω βενζινη :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Mακαρι..Εγω θα το παρω το "ρισκο" και θα την αγορασω,μονο και μονο επειδη νομιζω προσφερει αυτα που χρειαζεται ο καθε gamer,και με το παραπανω μαλιστα, σ'αυτην την τιμη.

*Γνωριζεις αν περιλαμβανει στο κουτι της και καλωδιο HDMI?η πρεπει να δωσω αλλα 10Ε να παρω εγω?

Link to comment
Share on other sites

Ειναι ππολυ καλο μονιτορ! Εχω δυο τετοια εδω και 5μηνες και δεν εχω κανενα προβλημα.

+1 και η δικη μου μεχρι στιγμης ειναι αστερι. δεν εχει κανει τσικ!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.