Jump to content



Πρόβλημα με πιστωτικό Πλαίσιο...


nick-firestorm

Recommended Posts

Είχα ενα Razer Mamba λοιπόν και χάλασε πάνω στο firmware update.

Το πάω στο πλαίσιο και ο τεχνικός μου δίνει πιστοτικό 107 ευρώ.

Το πιστοτικό ομως το έβγαλε σε άλλο όνομα, παρόλο που του είπα να το βγάλει στο δικό μου.

Φεύγω απ το κατάστημα χωρίς να με προειδοποιήσει ότι αν φύγω και δεν περάσω απο το ταμείο ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.

Αποφάσισα λοιπόν πως να αξιοποιήσω τα χρήματα αυτά και ψάχνω το χαρτί. ΠΟΥΘΕΝΑ ΤΟ ΧΑΡΤΙ.

Πάω στο Πλαίσιο για επανεκτύπωση και δεν βρίσκει πουθενά οτι πήρα πιστοτικό ο τεχνικός......ΤΙΠΟΤΑ.

Και μου λέει πως δεν μπορώ να κάνω τίποτα παρα μόνο να έρθει ο κάτοχος του πιστοτικού στο Πλαίσιο Λάρισας και να βγάλει άκρη αυτός, και παλι ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ...

..............

τι μπορω να κανω; εχω απελπιστει :crazy:

Link to comment
Share on other sites

ψάξε και άλλο... ελπίζω να σε βοήθησα.

αν πάλι όχι, τότε κανε "φανεροπιτα" να σε βοηθήσει ο φανούριος :(

κατά τα αλλα η περίπτωση σου είναι πολύ δύσκολη.

γιατί το πιστωτικό δεν το περνάνε στο σύστημα, είναι ένα χαρτί που το πας από τον τεχνικό έως το ταμείο όπου και σου τα περνάνε στην καρτέλα σου

Link to comment
Share on other sites

ναι ρε μαμωτο, και δεν μου ειχε πει τιποτα %#%^ το συστημα τους μεσα :/

ψαχνω κιαλλο...καλη μου τυχη

την απόδειξη εγγύησης την έχεις ακόμα?

άμα την έχεις, πας στον τεχνικό που έκανε το rma, πέφτεις στα γόνατα, πιάνεις σφιχτά το πόδι του και σέρνεσαι κλαίγοντας όπου πάει ώσπου να σου βγάλει νέο πιστωτικό.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.