Jump to content


Παιδια βοηθεια λιγο!!!


s2k_1_

Recommended Posts

Λοιπον εχω τη μητρικη asus A8N-E με 2.41GΗz επεξεργαστη και 2.00GB μνημη.

Επειγη η καρτα γραφικων μου εχει μαμηθει απο τα παιχνιδια,ηρθε η ωρα να παρω αλλη,και σκεφτομαι να παρω

αυτη http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.513428 τι λετε θα τη σηκωνει ο υπολογιστης?????:help1::help1::help1:

Link to comment
Share on other sites

Ανάλογα για ποια παιχνίδια μιλάς και σε τι ανάλυση θα παίζεις. Η 4350 είναι από τις πλέον ποιο αργές κάρτες στην αγορά όπως μαρτυράει και η τιμή της.

Τι games παίζεις; Ποια κάρτα γραφικών είχες; Ήσουν ικανοποιημένος από αυτήν; Σε τι ανάλυση παίζεις;

Link to comment
Share on other sites

Ανάλογα για ποια παιχνίδια μιλάς και σε τι ανάλυση θα παίζεις. Η 4350 είναι από τις πλέον ποιο αργές κάρτες στην αγορά όπως μαρτυράει και η τιμή της.

Τι games παίζεις; Ποια κάρτα γραφικών είχες; Ήσουν ικανοποιημένος από αυτήν; Σε τι ανάλυση παίζεις;

Παιζω πολλα παιχνιδια,ειχα την καρτα γραφικων "Sapphire RADEON X1600 XT"παλια οταν λειτουργουσε ημουν ευχαριστημενος αλλα τωρα πια εχουν περασει τα χρονακια της και κολλαει συνεχεια,η αναλυση που παιζω συνηθως ειναι 1024x768,μηπως εχεις να μου προτεινεις καμια καλη,στην ιδια περιπου τιμη???????

Link to comment
Share on other sites

Δεν είχα επαφή με τις ΑΤΙ όταν κυκλοφορούσε η 1600ΧΤ και δεν ξέρω τις δυνατότητές της, αλλά κοιτώντας τα τεχνικά της χαρακτηριστικά θεωρώ δεδομένο ότι η 4350 θα σε απογοήτευε πάρα πολύ. Θα σου πρότεινα να κοιτάξεις κατ' ελάχιστο μια 4650.

Όπως μπορείς να δεις στο skroutz υπάρχουν αρκετές με τιμές μέχρι τα 50€.

http://www.skroutz.gr/c/55/kartes-grafikwn-vga.html?keyphrase=4650

Βρες ένα κατάστημα κοντά σου που να την έχει σε καλή τιμή και βούτα την!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν είχα επαφή με τις ΑΤΙ όταν κυκλοφορούσε η 1600ΧΤ και δεν ξέρω τις δυνατότητές της, αλλά κοιτώντας τα τεχνικά της χαρακτηριστικά θεωρώ δεδομένο ότι η 4350 θα σε απογοήτευε πάρα πολύ. Θα σου πρότεινα να κοιτάξεις κατ' ελάχιστο μια 4650.

Όπως μπορείς να δεις στο skroutz υπάρχουν αρκετές με τιμές μέχρι τα 50€.

http://www.skroutz.gr/c/55/kartes-grafikwn-vga.html?keyphrase=4650

Βρες ένα κατάστημα κοντά σου που να την έχει σε καλή τιμή και βούτα την!!!

Στο skroutz ομως πως μπορω να παραγγειλω???

Link to comment
Share on other sites

στο skroutz ΔΕΝ παραγγελνουμε! απλα τσεκαρουμε το συγκεκριμενο προιον που θελουμε να αγορασουμε, σε ποιο καταστημα μπορουμε να το βρουμε πιο φθηνα...!

Link to comment
Share on other sites

στο skroutz ΔΕΝ παραγγελνουμε! απλα τσεκαρουμε το συγκεκριμενο προιον που θελουμε να αγορασουμε, σε ποιο καταστημα μπορουμε να το βρουμε πιο φθηνα...!

σε ευχαριστω πολυ για τη βοηθεια!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.