Jump to content


βοηθεια με καρτα γραφικων!


ulver

Recommended Posts

καλημερα,

θελω την βοηθεια σας!η συνθεση του pc ειναι ASUS M4A78L-M Le (γνωριζω οτι εχει ενσωμ. αλλα εχω προβληματα ασυμβατοτητας με λειτουργικα)με επεξεργαστη AMD ATHLON II X4 630 2.8GHZ QUAD CORE BOX . 4gb ram και 1 σκληρος....

χρειαζομαι μια καρτα γραφικων μικρη σε μεγεθος..το pc ειναι συνδεδεμενο με tv.

το θεμα που ειναι τωρα.....θελω να αλλαξω κουτι γιατι αυτο που εχω ειναι υπερμεγεθη.το μονο που χωραει στο χωρο μου δυστηχως ειναι αυτο http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.700079.το οποιο εχει 350watt τροφοδοτικο.

αρκει?πως επιλεγουμε τροφοδοτικο?

σκεφτομουν για Asus EAH4650 1GB η ASUS EN8500GT SILENT/HTP 512MB PCI-E

θα προτειμουσα την ASUS για το λογο οτι την εχω βρει στα μισα λεφτα και οτι ειναι ποιο αθορυβη λογο ψυκτρας.

αλλα δεν ξερω τι παιζει με την μνημη που ειναι 512mb.υπαρχει περιπτωση να εχω ''σπασιματα'' στην tv?μιλαμε για 40αρα οθονη.

επισης το κουτι αυτο το εχει κανεις?χωραει τιποτα μεσα?

Link to comment
Share on other sites

οσο αφορα το κουτι ακυρο,βρηκα τελικα το CoolerMaster_Elite_360 το οποιο κανει στις διαστασεις που το θελω.οποιος μπορει μια γνωμη για τις καρτες γραφικων.

για τη τροφοδοσια θα ανοιξω καινουργιο τοπικ

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.