Jump to content


Διαφορα Pc Parts


vagos2221416003330

Recommended Posts

1)Μια mobo με P35-P45 Chip δεν με ενδιαφέρουν παρελκόμενα κουτιά ect αρκεί να δουλεύει άψογα,να αντέχει o/c και να έχει εγγύηση...(όχι τρελές τιμές..Low budget)

2)Έναν 8400-8500-8600 ότι έχετε από αυτούς.Καλό θα ήταν να υπήρχε απόδειξη αγοράς-εγγύηση και οποσδίποτε Ε0 εκδοση και καλό κομμάτι

3)Έναν ι7 σειράς 9χχ κατά προτίμιση τον μικρότερο.. 920 και D0 έκδοση.. σε πολύ καλή τιμή....Και με εγγύηση αυτός..

4)Μία mobo με χ58 chip.Εδώ οποσδίποτε απόδειξη αγοράς-εγγύηση και όποιος έχει κουτιά-cd και λοιπά θα πάρει ΒΟΝUS;P... (α να πω ότι θέλω 3chanel και όχι dual ect..)

5)Ένα cpu pot...Δεν με νοιάζει να είναι το super τέλειο..Το θέλω για αρχή και μία καλή τιμούλα....

Θα προσθέσω και άλλα μέσα στη βδομάδα..

Προσφορές με pm..Η χαμηλότερη τιμή κερδίζει..

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον θέλω ακόμα έναν cpu i7 920 με D0 stepping

και μία mobo με x58 chip (s1366) καλύτερα ASUS η mobo... Και να έχει απόδειξη αγορας-εγγύηση οποσδίποτε!!!Τώρα κουτια-cd κτλ καλό θα ήταν να υπάρχουν..Αν όχι τότε σίγουρα το backplate..

ΆΜΕΣΗ ΑΓΟΡΆ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.