Jump to content



Smartphone μεχρι 600e


thespesios

Recommended Posts

Γεια σας.Λογω μιας επιδοτησης περιπου 300ε που εχω στην wind αποφασισα να παρω ενα smartphone...μπορω να δωσω επιπλεον 300ε οποτε εχουμε συνολο 600ε.....το προβλημα ειναι οτι δεν ξερω ποια πλατφορμα να διαλεξω.....καταρχην iphone αν και θελω πολυ(λογω τελειου interface) δεν μπορω να παρω καθως δεν φερνει η wind......nokia και blackberry δεν υπαρχει περιπτωση καθως το symbian και το os του 2ου δεν μου αρεσει καθολου.....οποτε μενει το adroid και το wm....για το πρωτο εχω ακουσει καλες κριτικες (ειδικα για τη νεα 2.2 εκδοση που λενε οτι θα ειναι 5 φορες ταχυτερη)αν και δεν εχω δοκιμασει ποτε...ομως καποιοι λενε οτι ειναι ακομα ανωριμο...για το wm ξερω οτι ειναι αργο σε σχεση με τον ανταγωνισμο(iOS,adroid) αλλα λογω παλαιοτητος ειναι καλυτερο σε θεματα υποστηριξης......μεσα σε αυτα που θελω απο το κινητο που θα παρω ειναι να γραφω μηνυμα σχετικα γρηγορα(δηλ. καλη touchscreen με ευκολη πληκτρολογηση και γενικα καλη λειτουργια) και βεβαια γρηγορη πλοηγηση μεσα στο λειτουργικο.....Αυτο που ζηταω απο σας ειναι να μου πειτε ποιο os και συγκεκριμενα συσκευη προτεινετε(αν εχετε και εμπειρια ακομα καλυτερα) γιατι τα (πολλα) χρηματα που θα δωσω θελω να αξιοποιηθουν με τον καλυτερο τροπο......σας ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

Πολυ παχος χωρις λογο για το milestone...Δεν χρειαζεσαι qwerty εστι οπως εχουν γινει τα touch

η αληθεια ειναι οτι smartphone με touch εχω χρησιμοποιησει ελαχιστα......γενικα φοβηθηκα τις οθονες αφης οταν χρησιμοποιησα και πηγα να γραψω μνμ σε ενα lg viewty (νομιζω ετσι λεγεται)...ξερω οτι δεν ειναι το ιδιο αλλα....

Link to comment
Share on other sites

σ'αυτο εχω καταληξει και εγω.......τωρα μενει μονο να διαλεξω συσκευη μιας και αυτη που θα αγορασω θα την εχω για πολυ καιρο.....ελπιζω το 2.2 να βγει γρηγορα ωστε σε 1-1.5 μηνα που θα το παρω να ειναι προεγκατεστημενο και να μη μπω στη διαδικασια αναβαθμισης.....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.