Jump to content



kolomvounis.gr εμπειρίες?


jpavly

Recommended Posts

Αυτός είναι γείτονας... δυο πολύ καλοί μου φίλοι ψωνίζουν από εκεί, επειδή είναι ο μόνος που κάνει δόσεις με γραμμάτια, χωρίς να μπλέκονται κάρτες κτλ... έχουν πάρει ψυγεία, κουζίνες, τηλεοράσεις, hi-fi, air-condition κτλ, χωρίς κανένα πρόβλημα... όντως έχει χαμηλές τιμές... νομίζω άφοβα, καθώς απ' ότι μου έχουν πει τα παιδιά, δεν τον αλλάζουν με τίποτα... (μια φορά είχε χρειαστεί service σε έναν ενισχυτή, τον οποίον πήραν αυτοί και έκαναν την διαδικασία που έπρεπε, αλλά αυτό πριν από 2 χρόνια περίπου)...

Link to comment
Share on other sites

Εχω αγορασει 2 φορες μικροπραγματα (ξυριστικες μηχανες) , κ θυμαμαι οτι ειχε πολυ καλες τιμες!

Βεβαια αυτες τις ημερες ψαχνω air condition, κ στην κατηγορια inverter κλασης Α, δεν βλεπω να ειναι ο πιο φτηνος συμφωνα με το skroutz!

παντως ειναι εδω γειτονας (Ηλιουπολη) κ εχω ακουσει οτι ειναι πολυ εξυπηρετικος!

Στα συν του, οτι εχει υποκαταστημα κ μεσα στο στρατοπεδο Σακετα ( Λ. κατεχακη, Καισαριανη) που αυτο προυποθετει, σημαινει πολυ ανταγωνιστικες τιμες!

Link to comment
Share on other sites

Έχω αγοράσει ένα ψυγείο στο οποίο είχε την χαμηλότερη τιμή και το έφερε πιο γρήγορα απ' ότι έλεγε πχ ο Κωτσόβολος μιας και κανείς δεν το είχε στην αποθήκη του. Το μόνο μου θέμα είναι ότι δεν γράφει στη σελίδα για άμεσα διαθέσιμα προϊόντα και ειδικά για το ψυγείο (ίσως για μεγάλες αγορές γενικά) ζήτησαν προκαταβολή που έπρεπε να δώσω είτε σε κατάστημα είτε μέσω κατάθεσης σε τράπεζα. Κατά τ'άλλα εγώ θα ξαναγόραζα :)

Link to comment
Share on other sites

εγώ έχω αγοράσει μια ηλεκτρική σκούπα από το κατάστημα στην Αργυρούπολη περίπου 35 ευρά πιο φθηνά από τον Κωλοτσοβο αλλά ο πωλητής ( το μόνο αρνητικό μέχρι στιγμής) με ζάλησε να κάνω επέκταση εγγύησης , τα γνωστά...

Ήθελα και μια τοστιέρα αλλά λόγω περιορισμένου αριθμού μονδέλων κατέληξα στο MM

Link to comment
Share on other sites

Εγω τους εμπιστευομαι παντως

γιατι δινουν βαρος στην εξυπηρετηση του πελατη και ειναι και Ελληνικη εταιρεια.

Εαν σε καποια τιμη προιοντος εχετε καλυτερη προσφορα

χρησιμοποιηστε τη φορμα απο το site τους για να το παζαρεψετε

Επικοινωνει εκπροσωπος τους την επομενη (συνηθως) με τις τιμες της αγορας και την δικη τους προταση

rma δεν εχω χρειαστει ακομα αλλα απο οτι εχω ακουσει απο φιλους και γνωστους ειναι ιδιαιτερα εξυπηρετικοι και σ'αυτον τον τομεα

Link to comment
Share on other sites

Και γω ικανοποιημένος από το κατάστημα αυτό, online και offline. Είναι εξ άλλου από τα γνωστά παλιά καταστήματα. Στο κάτω κάτω της τιμής, υπάρχει ο Κολομβούνης έλεγαν :p

Link to comment
Share on other sites

επειδή είναι ο μόνος που κάνει δόσεις με γραμμάτια, χωρίς να μπλέκονται κάρτες κτλ...

Δεν υπάρχουν γραμμάτια.... οι δόσεις είναι όπως σε όλα τα μαγαζιά, μέσω τραπέζης (Factoring λέγεται το σύστημα)

Η γενική εικόνα του καταστήματος είναι θετική...

Να είστε επιεικείς με τους υπαλλήλους, δεν ξέρετε τι τραβάνε εκεί μέσα..

Link to comment
Share on other sites

Πέρσι είχα πάρει κλιματιστικό και ανακάλυψα μετά από 2 μέρες ότι το πουλούσε στο site του 100 ευρώ φθηνότερα.

Πήγα και ρώτησα γιατί αυτή η διαφορά και μου είπαν ότι το site δεν έχει έξοδα όπως το κατάστημα.

Οπότε αν πάρετε κάτι να δείτε πριν το site του γιατί υπάρχει η περίπτωση να είναι πολύ φθηνότερο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχουν γραμμάτια.... οι δόσεις είναι όπως σε όλα τα μαγαζιά, μέσω τραπέζης (Factoring λέγεται το σύστημα)

Βασικά αυτοί πάνε από το μαγαζί κάθε μήνα και δίνουν την δόση, δεν μπλέκουν πουθενά με τράπεζες... -"Γεια σου Κώστα" -"Γεια σου Φώτη", τέλος...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Βασικά αυτοί πάνε από το μαγαζί κάθε μήνα και δίνουν την δόση, δεν μπλέκουν πουθενά με τράπεζες... -"Γεια σου Κώστα" -"Γεια σου Φώτη", τέλος...

Όλα αυτά υπό την ευλογία του Factoring..... Η διαφορά είναι ότι μπορείς να πας να πληρώσεις όποια μέρα και ώρα θες σε αντίθεση με το ωράριο των τραπεζών που σε περιορίζει :yes4:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.