Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

8 hours ago, raziel said:

Λοιπόν,αποτελέσματα πακέτου δώρων Χ75
IS3-A
Defender
AM4 Improved
Turan
KV220
Lefh
Scorpion
E25
Επειδή scorpion,e25+ lefh τα είχα έδινε gold.
Έδωσε τελικά 53.000 gold,τα 2 οχτάρια τα άρματα,7 μύρια silver αφού πούλησα τα μικρά τα σαπάκια και 20 μέρες premium + τα σκινς και το δέντρο που πήγε tier X.
Με έναν πρόχειρο υπολογισμό υπολoγισμό όλα αυτά βγαίνουν περίπου στα 300 ευρά,not bad

 

1 πακέτο 6 ευρά (πάλι έξοδα...) και έλαβα 750 gold (που αυτόν βασικά χρειαζόμουν, αλλά είπα να τζογάρω λόγω των ημερών) και το KV 220-2 !

 

Θα καλοπεράσω !!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Rentals

Bonus Codes: EU Server

RESILIENTAMX - Liberté

DEREVAL - Revalorisè

RELENTYPE64 - Type 64

EXPLOSOMUA - Somua SM

QUIKKBULL - M41 90 mm

LORLETHAL - Lorr. 40t

VERSAT26 - Patriot

BUSTIS6 - IS6

EVENSNEAKIER - ELC EVEN 90

EAGLETIED92 - T92

DEADLYSTINGER - Skorpion G

ACCURATECANNON - Amx CDA

POWERTANK34 - T34

SHARPLOWE - Lowe

HEAVYHIT120 - Wz 120

RAPIDTIGER - JgTig 88

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

θα το κάψω το m@@@έλο το pc προσπαθώ να βγάλω την HT12 ,μέχρι και τις επόμενες με ουλαμό τις έβγαλα μονος
έχω κολλήσει εκεί 5 μήνες ίσως και περισσότερο όλο φτάνω στην πηγή και για μια βολή στο damage η μια βολή απόκρουση νερό δεν πίνω 

έχω χάσει τον λογαριασμό πόσες φορες έχω φτάσει στο παρα ένα με Vk100.01p Mauchen, Maus, IS7, Obj 252, Type4, M6A2E1 T34 σχεδόν ότι σιδεριά έχει το game το έχω κάθε μέρα με αυτά παίζω και κάθε μέρα φτάνω ισα ισα

SC2JHsf.jpg


ZUVnJxx.jpg

Έγινε επεξεργασία από Deus
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@Einar

εγω τα εβαλα στο kurwatank γιατι αυτο μου "εμεινε" να ανεβασω

Εξαρταται ποιες γραμμες εχεις, τι σου αρεσει.
welcome to the forum

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, SirDiman said:

@Einar

εγω τα εβαλα στο kurwatank γιατι αυτο μου "εμεινε" να ανεβασω

Εξαρταται ποιες γραμμες εχεις, τι σου αρεσει.
welcome to the forum

 

Σε ποιο Tier είσαι; Έχω το 7άρι με 80% για 1st skill και οδεύω για Τ8. Δεν διαβάζω πολύ καλά λόγια πάντως.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, SirDiman said:

θελω 70κ xp για το 8αρι :Ρ

ναι δεν ειναι και τοσο ευχαριστο αρμα, για το 8αρι δε ξερω αν και εχω ακουσει οτι τελικα δεν αξιζει η σειρά

 

Sad but true.

 

Για να είμαι ειλικρινής είμαι μεταξύ της σειράς του K-91 και των Swedish TDs. Ίσως και American Lights. Καμιά συμβουλή;

Link to comment
Share on other sites

On 12/30/2018 at 9:38 PM, Einar said:

 

Sad but true.

 

Για να είμαι ειλικρινής είμαι μεταξύ της σειράς του K-91 και των Swedish TDs. Ίσως και American Lights. Καμιά συμβουλή;

Κ-91 δύσκολο άρμα,από την άλλη οι Σουηδέζες είναι διασκεδαστικά άρματα και από lights προσωπικά μου άρεσε το Τ71,σε κάποιους αρέσει το Τ49 αλλά αν το παίξεις με την καραμπίνα τότε δεν είσαι πραγματικό scouter και θα φας πολλά καντήλια από τους συμπαίκτες (ζμπούτσας βέβαια).

On 12/28/2018 at 12:06 PM, Deus said:

θα το κάψω το m@@@έλο το pc προσπαθώ να βγάλω την HT12 ,μέχρι και τις επόμενες με ουλαμό τις έβγαλα μονος
έχω κολλήσει εκεί 5 μήνες ίσως και περισσότερο όλο φτάνω στην πηγή και για μια βολή στο damage η μια βολή απόκρουση νερό δεν πίνω 

έχω χάσει τον λογαριασμό πόσες φορες έχω φτάσει στο παρα ένα με Vk100.01p Mauchen, Maus, IS7, Obj 252, Type4, M6A2E1 T34 σχεδόν ότι σιδεριά έχει το game το έχω κάθε μέρα με αυτά παίζω και κάθε μέρα φτάνω ισα ισα

SC2JHsf.jpg


ZUVnJxx.jpg

Εδώ είσαι αδερφέ
 

 

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγώ αυτήν την αποστολή είχα την τύχη να την βγάλω με το O-NI,είχαμε τοπ τίερ 8άρια στην mountain pass και κάτω στον παγετώνα βγήκαν όλα τα 6-7άρια τους και το έπαιζα νύφη εκεί κάνοντας χαζές βολές,λίγο πριν συμπληρώσω το μπλοκ ξεκίνησα τους βιασμούς (με apcr έπαιζα και όχι με HE).
Θέλει τύχη η ρημάδα,δηλαδή να είσαι με άρμα πολυκατοικία και να σε βγάλει στο 3-5-7 αλλιώς αν με το maus ή type5 σε βγάζει φουλ 10άρια τότε δεν βγαίνει ούτε με σφαίρες,φορτώνουν όλοι χρυσές και σε κάνουν κόσκινο.Αν προσέξεις στο βίντεο θα δεις τον μπλιέτ να είναι στο 3-5-7.
Εγώ τώρα είμαι στην τελευταία για το 55a που θέλει σύνολο 12000 dmg,με το type4 φτάνω συνέχεια 8-9000 οπότε μόλις βγάλω το type 5 ή το maus θα βγει σχετικά εύκολα.
Το γαμώτο με τη δική σου είναι τα 2000 που πρέπει να κάνεις γιατί αν σε βγάλει στο mm που σου λέω τότε όταν αρχίσεις να βαράς το πιο πιθανό είναι να τους έχουν σαπίσει οι δικοί σου.Είναι πάντως πολύ σπαστικές αυτές οι αποστολές

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, honda22 said:

Πόσο τα έχουν χαντακώσει τα arty; Με light κάνω περισσότερο dmg.

Ανάγκαστηκα να αγοράσω ξανά για να βγουν τα missions.

Έχε υπό την υποψία σου ότι θα σου χρειαστούν γαλλικά,αμερικάνικα και ρώσικα άρτι σίγουρα και στις αποστολές εστιάζουν περισσότερο στο stun time παρά στο damage.
Κι εγώ αναγκάστηκα να τα ξεκινήσω πάνω που είχα πουλήσει το γερμανικό το 9άρι και είπα δεν θα ξαναπαίξω skycancer τσουπ άρχιζε να μου ζητάει στις 3 εθνικότητες που σου είπα.
Εμένα μία αποστολή μου έμεινε για να βγάλω το πρώτο άρμα,αυτή που θέλει σε ρώσο ή κινέζο να πάρω Mastery I ή ACE  6 φορές.Ακόμη δεν την έχω προσπαθήσει γιατί έβγαζα φράγκα.
Μάλλον θα πιάσιουν δουλειά τα μπλιετ TDs

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.