Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
15 minutes ago, astrolabos said:

Κακό, πολύ κακό, δε ξέρω. Δε τα βλέπω με καλό μάτι.

 

ήδη κυκλοφόρησαν κάτι video με spotting 10Κ... Σε ανοιχτό χάρτη, δεν θα τα τα πετυχαίνουμε με τίποτα. Σε πόλεις ή μικρούς χάρτες όμως θα δεινοπαθούν.

 

Link to comment
Share on other sites

Κλάιν,αφήστε να περάσουν 2-3 βδομάδες και μια χαρά θα τα κάνουμε κουμάντο κι αυτά,σε 2-3 χάρτες έχουν πλεονέκτημα και λυπάμαι τα superheavies εκεί αλλά έτσι όπως είναι οι χάρτες μόνο για αποστολές θα είναι καλά και θα παρακαλάνε για τους 2 ovka χάρτες και άντε και στην El Halluf

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 2/15/2019 at 7:57 PM, SirDiman said:

Αποψεις για το νεο πατς? εγω δεν εχω παιξει

Τρέχαμε να κρυφτούμε από τα πυροβολικά στο frontline και δεν προσέξαμε τις αλλαγές ?
Πάει καλύτερα τώρα σε 4πύρηνους,εγώ με τον 2700x δεν είδα κάτι αξιοσημείωτο.Στα ίδια fps τρέχω 130 minimum με 160 average

Link to comment
Share on other sites

επιτελους βλεπω σε ολους τους πυρηνες κινηση και οχι μονο σε εναν................................

παιδια απο την ομαδα με παλια μηχανηματα ειδαν διαφορα προς τα πανω....................

1 hour ago, raziel said:

εγώ με τον 2700x δεν είδα κάτι αξιοσημείωτο

εσυ τι να δεις μωρε με το γαϊδουρι??????????????

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, alexcrx said:

επιτελους βλεπω σε ολους τους πυρηνες κινηση και οχι μονο σε εναν................................

παιδια απο την ομαδα με παλια μηχανηματα ειδαν διαφορα προς τα πανω....................

εσυ τι να δεις μωρε με το γαϊδουρι??????????????

Πλέον δεν τα δίνω σημασία,που και που βλέπω να πηγαίνουν στα 195 και τραβάω screenshot για να τη σπάσω στον καημένο τον κολλητό μου ?

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, katsim said:

Ρε παιδιά παίζει κανείς σε ultawide να μας πει εμπειρία γιατί ψήνομαι για αγορά οθόνης;

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Από την εμπειρία μου με 27άρα 1440p επειδή την έχω σχετικά κοντά έχω ένα θεματάκι με το minimap παρόλο που το έχω μεγαλώσει 2 σκάλες.Σε ultrawide θα είχα μεγάλο θέμα γιατί είναι το βασικότερο εργαλείο για να διαβάζω τη μάχη.Μπορεί και να κάνω λάθος

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Shaman said:

Για  να κερδίσεις Κυριακή, πρέπει να κουβαλήσεις. Παλιό ιταλικό ρητό.

shot_004_s.thumb.jpg.8b7e6883a55120b11c0840145d15be9e.jpg

 

Επέτρεψέ μου να σε διαψεύσω,πρώτη μάχη χθες με το obj263,5000 dmg,πήρα μάστορη και ήττα,τα υποόλοιπα 9άρια της ομάδας δεν είχαν πανω 1300 dmg,το δε type4 μας 683 dmg,είχε βιδωθεί στη βάση

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, raziel said:

Επέτρεψέ μου να σε διαψεύσω,πρώτη μάχη χθες με το obj263,5000 dmg,πήρα μάστορη και ήττα,τα υποόλοιπα 9άρια της ομάδας δεν είχαν πανω 1300 dmg,το δε type4 μας 683 dmg,είχε βιδωθεί στη βάση

 

Η μέρα ήταν τραγική γενικώς εχθές. Έπαιζα Tiers V-VI για τα bonus, έκανα 1200-1500 dmg σταθερά ανά παιχνίδι, και 25% WR στα 8 games... Alt-F4.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 3/11/2019 at 12:46 AM, honda22 said:

Στο λαιμό μου κάθονται. Δεν τον χάλασε από τα ~400. Χεχεχε

 

https://gifyu.com/image/3kPX

 

 

 

Λατρεύω τις κωλοτούμπες τους όταν σκοτώνονται.Εμένα πάντως δεν μου άρεσαν,δύσκολα και ιδιαίτερα άρματα,θέλουν υπομονή για να τα μάθεις καλά κάτι το οποίο μου λείπει πλέον στο συγκεκριμένο παιχνίδι.

 

Έγινε επεξεργασία από raziel
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.